کد خبر: ۴۹۶۱۰۶
زمان انتشار: ۱۵:۲۳     ۲۰ آبان ۱۴۰۰
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه پهپادهای ایران خاری برچشم دشمنان شده است،‌گفت: دشمنان سال‌ها در حوزه تحریم تسلیحاتی ایران تلاش کردند ولی به نتیجه نرسیدند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا، سردار امیر علی حاجی زاده در حاشیه مراسم بزرگداشت دهمین سالگرد شهادت حاج حسن طهرانی مقدم اظهار کرد: امروز امنیت کشور مثال زدنی است و لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم به اندازه کافی دشمنان می‌گویند که امروز بیایید راجع به موشک مذاکره کنیم.
وی گفت: پهپادهای جمهوری اسلامی خاری بر چشم دشمنان شده است و می‌گویند اینها را باید محدود کنیم. البته سال‌ها دشمنان در حوزه تحریم تسلیحاتی تلاش کردند و در واقع اجازه واردات به ما نمی‌دادند که البته به نتیجه نرسیدند.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز با تحریم مشکلات ایجاد می کنند که ما صادرات نداشته باشیم و این قدرتی که امروز فراهم شده است نتیجه راه و روش فرهنگ شهدایی مثل شهید تهرانی مقدم است یعنی شهید مقدم و یاران شهیدش بنیانی را گذاشتن و راهی را به ما یاد دادند که مسیر موفقیت است.
وی گفت: این الگو فقط مختص فقط کار نظامی نیست مخصوص کار امنیتی و دفاعی نیست این الگو و روش در حوزه فرهنگ ، اقتصاد، سیاست و در هر جایی مورد استفاده است که اگر از آن استفاده کنیم به طور قطع موفق خواهیم شد.
سردار حاجی زاده ادامه داد: امروز روزی است که نیاز داریم از این روش‌ها و الگو ها به ویژه در حوزه اقتصاد که عقب افتادگی داریم و مردم تحت فشار هستند، استفاده کنیم و بتوانیم سد فناوری‌های حوزه غیرنظامی را در زمینه‌های صنایع مختلف بشکنیم و این شدنی است.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شهید تهرانی مقدم و شهدای از این جنس، از دل همین مردم آمدند رشد کردند و ایستادگی کردند و روحیه خودباوری و خدا باوری داشتند و با اخلاص‌شان به این درجه رسیدند و امروز بنیانگذار یک کار بزرگ شدند.
وی تاکید کرد: تک تک جوانان ایران بالقوه خودشان شهید طهرانی مقدم هستند و باید در مسیر رسیدن به اهداف خود مقاومت و ایستادگی کنند.
سردار حاجی زاده یادآور شد: زمانی مشکل ما موشک بود، امروز مسئله ما موشک نیست امروز مسئله ما در عرصه های دیگر است که باید آنها را دنبال کنیم و هر جمعی از جوانان در مجموعه فعال هستند به گفته مقام معظم رهبری آنجا را مرکز دنیا بدانند و آنجا را مهمترین کار برای خود تلقی کنند و اگر تلاش کنند و در مقابل سختی ها ایستادگی کنند و کارشان خالص آن باشد حتما مقدم آن کار می‌شوند و پیروز و موفق خواهند شد.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز به لطف خدا در حوزه دفاعی، نظامی و امنیتی به نقاط خوبی رسیده‌ایم و در سایه این امنیت باید در بقیه حوزه‌ها فعال شویم و یکی پس از دیگری مشکلات را حل کنیم.
وی درباره تهدیدات تکراری دشمنان که همه گزینه‌ها روی میز است گفت: مجموعه کشورهایی که در حال حاضر در دنیا وجود دارد تنها حکومت و رژیمی را که می‌بینید درباره بقا و موجودیت و ادامه حیات خود صحبت می‌کند و درباره این موضوع هم اندیشی می‌گذارند و دور هم جمع می‌شوند و جلسه می‌گذارند، رژیم صهیونیستی است.
سردار حاجی زاده افزود: بنابراین رژیمی که راجع به موجودیت خود صحبت می‌کند این محکوم به نابودی است و چنین رژیمی نمیتواند درباره کشور دیگری صحبت کند و تهدیداتی که هم می‌کند بیشتر مصرف داخلی برای خودشان دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها