کد خبر: ۴۹۶۱۵۷
زمان انتشار: ۱۲:۳۰     ۲۲ آبان ۱۴۰۰
باشگاه بارسلونا در پنجره زمستانی تنها می‌تواند برای خرید یک ستاره بزرگ اقدام کند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، دنی آلوز به اولین ورودی بارسلونا در دوران ژاوی نام گرفت و این بازیکن 38 ساله می‌خواهد جو خوبی به رختکن تیم آبی اناری بدهد.

از زمان ورود ژاوی، رسانه‌ها از خرید یک ستاره بزرگ صحبت کردند که برخی از آنها کاملا غیرممکن به نظر می‌رسد. به عنوان مثال رسانه‌ها از انتقال «دنی اولمو»، ستاره لایپزیگ یا «فران تورس»، ستاره جوان منچسترسیتی صحبت کردند که به گفته بسیاری از خبرنگاران این انتقال در پنجره زمستانی کاملاً غیرممکن است.

دنی اولمو بازیکنی از آکادمی بارسلوناست ولی اکنون شرایط مناسبی در لایپزیگ دارد. او در یورو 2020 برای تیم ملی اسپانیا نیز خوش درخشید و خرید این بازیکن با توجه به اقتصاد آشفته بارسلونا کاملا غیرممکن است. از طرفی فران تورس با اینکه اکنون مصدوم شده ولی جزو ستاره‌های مورد علاقه پپ گواردیولا به حساب می‌آید. او در تیم ملی اسپانیا نیز نمایشی درخشان داشته و خرید این بازیکن نیز کاملاً غیرممکن به نظر می‌رسد. 

اکنون تنها خرید محتمل بارسلونا در پنجره زمستانی انتقال «رحیم استرلینگ» از منچسترسیتی به نیوکمپ است. بازیکن تیم ملی انگلیس که ارزش فراوانی دارد در این فصل به یک نیمکت نشین بدل شده و این ستاره می‌خواهد در فصل منتهی به جام جهانی نمایش درخشانی داشته باشد. پپ گواردیولا چند روز گذشته در این خصوص نیز صحبت کرد و انتقال استرلینگ به بارسلونا را رد نکرد!

بارسلونا قدرت مالی خرید استرلینگ را ندارد ولی شاید بتواند با انتقال قرضی و پرداخت مبلغی کوچک به منچسترسیتی، وینگر انگلیسی را به نیوکمپ آورد. ژاوی در السد از نظر تاکتیکی بسیار از وینگرهای خود استفاده کرد که حضور استرلینگ در بارسلونا می‌تواند کمک شایانی به موفقیت این تیم کند.

رسانه‌های عرب زبان البته از انتقال بغداد بونجاح از السد به بارسلونا نیز صحبت می‌کنند که باید دید این انتقال چه زمان انجام خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها