کد خبر: ۴۹۶۷۹۸
زمان انتشار: ۱۲:۰۱     ۰۴ آذر ۱۴۰۰
در هفته اخیر اپلیکیشن همدم موفق شد 7 عقد و ازدواج را در کارنامه خودش به ثبت برساند و به رکورد هفته ای 7 ازدواج دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه 598، در هفته اخیر اپلیکیشن همدم موفق شد 7 عقد و ازدواج را در کارنامه خودش به ثبت برساند و به رکورد هفته ای 7 ازدواج دست پیدا کند. حسینی مدیرپلتفرم همدم در گفتگو با خبرنگار زندگی خبرگزاری فارس از استقبال کاربران از این اپلیکیشن خبر داد و گفت:در هفته اخیر اپلیکیشن همدم موفق شد 7 عقد و ازدواج را در کارنامه خودش به ثبت برساند و به رکورد هفته ای 7 ازدواج یا به بیانی بهتر روزی 1 ازدواج دست پیدا کند.این آمار نسبت به ماه اول رونمایی که تنها هفته ای یک ازدواج صورت می گرفت پیشرفت خوبی را نشان می دهد. به این ترتیب باواسطه گری و همسان گزینی اصولی اپلیکیشن همدم در مدت زمان یک هفته 14 نفربه جمع متاهلین پیوستند. این افراد از اهالی شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، دماوند، پیشوا و قرچک بوده‌اند که  جوان‌ترین آن ها متولد 1376 و بزرگ ترین شان متولد 1354 است.

گفتنی است اپلیکیشن همدم اولین نرم افزار رسمی همسریابی در کشور است که در21 تیرماه 1400 همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه با حضور رئیس مجلس رونمایی شد. در واقع همدم واسطه گری را از شکل سنتی و قدیمی به شکل یک ایده نو واپلیکیشن که مطابق با جامعه امروزی باشد تغییر داده است. در این پلتفرم  با کمک ابزارهای نوین و فناوری‌های جدید و براساس علم روز روانشناسی برای افراد همسان گزینی می شود تا جوانان با حفظ استقلال در تصمیم گیری شان مناسب ترین شخص را برای ازدواج انتخاب کنند. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها