کد خبر: ۴۹۷۹۷۲
زمان انتشار: ۰۹:۰۴     ۲۷ آذر ۱۴۰۰
مولوی محمدحسین گرگیج امام جمعه اهل سنت شهر آزادشهر برکنار و مولوی نعمت الله مشعوف جایگزین او شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری حوزه از تهران: با توجه به اظهارات تفرقه افکنانه مولوی گرگیج در نماز جمعه ۱۹ آذر اهل سنت آذرشهر و واکنش های شدید و موج اعتراض ها، از امامت جمعه عزل شد و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان با صدور حکمی، مولوی نعمت‌الله مشعوف را به مدت یک سال به عنوان امام جمعه جدید اهل‌سنت آزادشهر منصوب کرد.

در متن حکم امام جمعه جدید اهل سنت آزادشهر آمده است:

جناب مستطاب آقای مولوی نعمت الله مشعوف (وفقه الله لمرضاته)

با توجه به حوادث ناگوار مربوط به نماز جمعه اهل سنت آزادشهر و لزوم نصب امام جمعه جدید، بدینوسیله جنابعالی را به مدت یک سـال به امامت جمعـه اهل سنت شهرستان آزادشهر منصوب می‌نمایم.

امید است با توکّل به خداوند متعـال، ضمن برگزاری هرچه با شکوه‌تر این فریضه بزرگ الهـی، مردم شریف آن سامان را با معارف دینی و ارزش‌های انقلاب اسلامی آشنا کنید.

بدیهی است توجه ویژه شما به موقعیت خطیر جهان اسلام و ضرورت وحدت اسلامی و شرایط حساس کشور و تبیین صحیح آن برای مردم عزیز، رضایت خداوند متعال را در پی داشته و موجب یأس دشمنان خواهد گردید.

امید است با همکاری اهالی محترم، علماء و مسئولین منطقه، بویژه مرکز اسلامی استان گلستان، وظایف محوّله بویژه عمل به آرمان های امام راحل و شهداء و فرامین رهبر معظم انقلاب (دامت برکاته) را به نحو احسن انجام دهید.

دوام توفیقات شما را از خداوند متعال مسئلت می‌کنیم.

گرگیج برکنار شد

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها