کد خبر: ۴۹۸۱۷۴
زمان انتشار: ۱۴:۴۳     ۲۹ آذر ۱۴۰۰
بیمه سرمد، از اولین سامانه صدور آنلاین بیمه شخص ثالث، با قابلیت دریافت همزمان کد یکتا از طریق سامانه جامع بیمه‌گری شرکت فناوران رونمایی کرد.
رونمایی سرمد از اولین سامانه صدور آنلاین بیمه شخص ثالث با قابلیت دریافت همزمان کد یکتا

به گزارش پایگاه 598، یعقوب رشنوادی مدیرعامل این شرکت، در نشست سراسری مدیران و روسای شعب بیمه سرمد که در تهران برگزار شد، از اولین سامانه صدور آنلاین بیمه‌نامه شخص ثالث با قابلیت صدور همزمان کد یکتا رونمایی کرد. این سامانه، اولین سامانه آنلاین صدور بیمه‌نامه شخص ثالث است که با همکاری بیمه سرمد و شرکت فناوران راه‌اندازی شده است.

با رونمایی از این سامانه منحصربه‌فرد، همه مشتریان می‌تواند پس از درخواست صدور بیمه‌نامه شخص ثالث و پرداخت وجه، به صورت آنلاین این بیمه‌نامه را به همراه کد یکتا دریافت کنند. سامانه صدور آنلاین بیمه شخص ثالث سرمد، به صورت آنلاین با سامانه سنهاب بیمه مرکزی در ارتباط است و مشتریان می‌توانند پس از صدور بیمه‌نامه، استعلام کد یکتای بیمه خود را از بیمه مرکزی دریافت کنند. این ویژگی، تفاوت بزرگ سامانه بیمه سرمد با سامانه‌های مشابه است که آن را از تمامی پلتفرم‌های موجود فروش بیمه شخص ثالث متمایز می‌کند و در واقع، لقب اولین سامانه آنلاین صدور آنلاین بیمه شخص ثالث را به خود اختصاص می‌دهد که کد یکتا را نیز پس از صدور بیمه‌نامه از طریق سامانه جامعه بیمه‌گری شرکت فناوران در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

این سامانه که از طریق وب اپلیکیشن بیمه سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir در اختیار تمامی مشتریان قرار گرفته، در تمامی پلتفرم‌های ویندوز، اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها