کد خبر: ۴۹۸۷۸۶
زمان انتشار: ۱۲:۰۲     ۱۰ دی ۱۴۰۰
کارشناس فوتبال مطرح روسیه به پیش بینی آینده ستاره تیم ملی ایران پرداخت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، سردار آزمون در میان لژیونرهای ایرانی این روزها بیشترین اخبار نقل و انتقالات را به خود اختصاص داده و آینده ستاره تیم ملی ایران مورد بحث و چالش است.

اخبار متعددی در ماه گذشته در زمینه جدایی احتمالی آزمون از زنیت در زمستان و رفتن به لیون فرانسه مطرح شد اما در جدیدترین اخبار شنیده می شود این بازیکن ایرانی تصمیم گرفته تا زمستان از تیم روسی جدا نشود و در تابستان پیش رو با فراغ بال بیشتر پیشنهاداتش را بررسی کند.

در این زمینه گنادی اولوروف مفسر مشهور فوتبال روسیه به پیش بینی درباره آینده ستاره ایرانی پرداخت و در مصاحبه با سایت «گازتا» روسیه، گفت: سردار آزمون به هیچ وجه زنیت را در زمستان ترک نمی کند. برنامه ستاره ایرانی در تابستان مخفی نیست.

وی افزود: آزمون قصد دارد تابستان به صورت بازیکن آزاد تیم جدیدش را انتخاب کند تا درآمد بیشتری داشته باشد. چون او هزنیه ای برای انتقال ندارد و به همین خاطر می تواند دستمزد بالاتری را در تیم جدیدش کسب کند.

آزمون طبق آخرین اخبار از سوی باشگاه های لیون فرانسه، نیوکاسل، اورتون و آتالانتا مورد توجه است ولی به نظر می رسد ستاره ایرانی تمایل دارد راهی لیگ فرانسه شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها