کد خبر: ۴۹۸۸۴۰
زمان انتشار: ۱۲:۵۸     ۱۱ دی ۱۴۰۰
ناله یک نوزاد منجر به نگرانی همسایه‌ها از وضعیت ساکنان منزل و جلوگیری از یک حادثه مرگبار در پی گازگرفتگی شد.

به گزارش پایگاه 598، ساعت ۱۷:۲۷ چهارشنبه گذشته یک مورد حادثه گازگرفتگی در منطقه یافت‌آباد، میدان شهرداری به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان یک ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. نخستین‌ گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان ۳ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند، محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی و مسکونی بود.درِ یک‌ واحد حدوداً ۴۰ متری در طبقه دوم این ساختمان بسته بود و همسایه‌ها با شنیدن صدای ناله یک کودک و پاسخ ندادن ساکنان منزل، نگران شده و آتش‌نشانی را باخبر کرده بودند.

آتش‌نشانان پس از گشودن در و ورود به منزل با پسربچه‌ای حدودا شش ماهه مواجه شدند که روی یک مبل قرار داشت و بی‌تابی زیادی می‌کرد. آتش‌نشانان در بخشی دیگر از منزل با خانمی حدوداً ۳۵ ساله و دختری دو ساله که کاملاً بی‌حال و نقش بر زمین بودند، مواجه شدند و بلافاصله تمام وسایل گرمایشی را خاموش کردند؛ یک دستگاه بخاری و یک دستگاه آبگرمکن دیواری داخل منزل روشن و تمام منافذ و ورودی هوا بسته بود.

آتش‌نشانان هر سه نفر را تحویل نیروهای اورژانس دادند که خوشبختانه با کمک‌های اولیه هر سه نفر به حالت اولیه بازگشتند اما برای مداوای دقیق‌تر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها