کد خبر: ۴۹۸۹۷۲
زمان انتشار: ۱۴:۴۸     ۱۳ دی ۱۴۰۰
رئیس مرکز ارتباطات سازمان تعاون روستایی با اشاره به توزیع هوشمند میوه شب عید گفت: مقرر شده است که برای توزیع مناسب میوه شب عید سیب و پرتقال با قیمت مصوب به‌صورت هوشمند در سامانه‌های توزیع هوشمند عرضه شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم: علی‌رضا جاویدعربشاهی رئیس مرکز ارتباطات، امور مجلس و استان‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در واکنش به ایجاد وقفه در توزیع برنج‌های وارداتی در سامانه بازرگام اظهار کرد: ارائه خدمات توزیع هوشمند کالاهای اساسی تداوم خواهد داشت و به‌صورت مستمر توزیع می‌شود.

وی افزود: شرکت بازرگانی دولتی ایران به‌صورت مستمر برنج هندی، پاکستانی و تایلندی را در اختیار سامانه‌های توزیع اینترنتی قرار می‌دهد و ایجاد هرگونه وقفه موقتی است و خوشبختانه مسئله‌ای در حوزه تأمین اقلام اساسی نداریم.

رئیس مرکز ارتباطات، امور مجلس و استان‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ادامه داد: دلیل ایجاد وقفه در توزیع برخی از اقلام در بعضی از ساعات روز، افزایش تقاضا در استان‌ها است که با توجه به لزوم تحویل مناسب اقلام درب منازل، سامانه‌ها بعضاً به‌طور موقت آن محصول را ناموجود می‌کنند تا به‌سرعت تأمین شود.

وی با اشاره به توزیع هوشمند میوه شب عید تصریح کرد: مقرر شده است که برای توزیع مناسب میوه شب عید نیز سیب و پرتقال با قیمت مصوب به‌صورت هوشمند در سامانه‌های توزیع هوشمند عرضه شود.

جاویدعربشاهی گفت: حدود 50 پلت‌فرم جدید برای توزیع کالاهای اساسی با قیمت مصوب و تحویل 24ساعته اعلام آمادگی کرده‌اند که در حال بررسی ظرفیتها و انعقاد قرارداد با پلت‌فرم‌ها هستیم که تا قبل از توزیع اقلام شب عید در شبکه توزیع هوشمند قرار گیرند.

بنابر این گزارش ساعاتی بعد از مصاحبه با این مقام مسئول و قبل از انتشار خبر، فروشگاه اینترنتی بازرگام توزیع هوشمند برنج‌های هندی و پاکستانی را به‌قیمت مصوب 18500 تومان و 20500 تومان دوباره آغاز کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها