کد خبر: ۴۹۹۱۰۰
زمان انتشار: ۰۸:۴۰     ۱۸ دی ۱۴۰۰
شنیده‌ها از درخواست حداقل ۷۰۰ هزار یورو برای صدور رضایتنامه علیرضا بیرانوند توسط باشگاه آنتورب بلژیک حکایت دارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبر ورزشی، آنتورپ برای جذب بیرانوند، ۷۰۰ هزار یورو بابت رضایتنامه او به باشگاه پرسپولیس پرداخت کرد و ۶۰۰ هزار یورو هم که دریافتی بیرانوند بابت اولین فصل حضورش در تیم بلژیکی بود و اگر دریافتی علی بیرو را فاکتور بگیریم، آنتورپ بابت گلر ایرانی‌اش نه تنها ضرر نکرده بلکه می‌تواند به سود هم برسد.

او که به صورت قرضی به بوایستا پیوسته، این شانس را دارد که قراردادش را با این تیم دائمی کند و اگر قرار به انتقال دائمی گلر ایرانی به بواویستا باشد، باشگاه پرتغالی، برای گرفتن رضایتنامه بیرانوند به صورت قطعی یک میلیون یورو به حساب باشگاه آنتورپ واریز خواهد کرد!

گل محمدی در فاصله چند هفته مانده تا شروع نقل‌وانتقالات زمستانی، درصدد جذب چند بازیکن است تا تیمش را برای نیم‌فصل دوم تقویت کند. یکی از پست‌هایی که کادر فنی پرسپولیس قصد تقویتش را دارد، خط دروازه است؛ پستی که بعد از جدایی علیرضا بیرانوند با جذب حامد لک پر شد و حالا یحیی گل‌محمدی و همکارانش می‌خواهند با جذب یک دروازه‌بان جدید، نگرانی‌ها را در خط دروازه به کمترین حد ممکن برسانند. این در حالی است که رادوشوویچ هم از جمع سرخ‌پوشان جدا شده و احتمال بازگشت این دروازه‌بان نزدیک به صفر است.

جدی‌ترین گزینه کادر فنی سرخ‌پوشان علیرضا بیرانوند بود و حتی باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای رسمی به باشگاه آنتورپ، خواهان جذب دروازه‌بان سابقش شد چراکه این دروازه‌بان ملی‌پوش تحت قرارداد آنتورپ بلژیک است و به‌طور قرضی در بواویشتا بازی می‌کند.

گل‌محمدی امیدوار بود که بیرانوند برای بازگشت به فوتبال ایران راضی شود و حتی صحبت‌هایی را با این دروازه‌بان انجام داد اما ماجرا لو رفت!

رسانه ای شدن مذاکرات پرسپولیس با علیرضا بیرانوند دلخوری یحیی گل محمدی را به دنبال داشت زیرا سرمربی سرخپوشان تهرانی تصور می کند این ماجرا توسط نزدیکان گلرملی پوش کشورمان در اختیار رسانه های داخلی قرار گرفته است.

دلیل اصلی منتفی شدن بازگشت علیرضا بیرانوند لو رفتن این خبر در رسانه ها نیست بلکه پرسپولیس ۷۰۰ هزار یورو ندارد که برای دریافت رضایتنامه این گلر بپردازد.

مضاف براینکه باشگاه باید جدای از رضایتنامه مبلغی هم به خود بیرانوند بدهد. از سوی دیگر به باشگاه بلژیکی آنتورپ هم باید حق داد برای دروازه بانی که حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورو هزینه کرده حداقل ۷۰۰ هزار یورو بخواهد!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها