کد خبر: ۴۹۹۱۶۵
زمان انتشار: ۱۷:۰۹     ۱۸ دی ۱۴۰۰
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: در حال حاضر مسیر بندر خمیر به بندرعباس و بندر خمیر به بندر لنگه در پی سیلاب اخیر مسدود است که مسیر جایگزین دارد و جاده کنارک به چابهار بدون مسیر جایگزین هنوز مسدود است.

به گزارش پایگاه 598، فرهاد مهریاری در گفت‌وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت ارزیابی خسارات سیل اخیر به جاده‌های کشور گفت: هنوز ارزیابی خسارات سیلاب اخیر نهایی نشده و احتمالا تا ظهر امروز میزان خسارات اعلام شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۳ جاده در پی سیلاب اخیر مسدود است که ۲ جاده جایگزین دارد و یک جاده مسدود هنوز جایگزینی ندارد؛ در این جاده‌ها پل‌های بزرگی تخریب شده که زمان بازگشایی مسیر‌ها را افزایش داده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: بندر خمیر به بندرعباس و بندر خمیر به بندر لنگه دو مسیری است که جاده جایگزین دارند و جاده کنارک به چابهار، چون بخشی از آن زیر آب است هنوز بازگشایی نشده است.

وقوع سیل در استان‌های جنوبی کشور با وجود هشدار نهاد‌های متولی از هفته‌های گذشته، باعث خسارت به برخی از راه‌ها و زیرساخت‌های استان‌های جنوبی شده است و استان‌های فارس، هرمزگان، بوشهر و کرمان در روز‌های اخیر با بارش‌های شدید مواجه بوده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها