کد خبر: ۴۹۹۳۶۶
زمان انتشار: ۰۹:۳۴     ۲۱ دی ۱۴۰۰
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: چند بازی استقلال را نیز تماشا کردم و چیزهای خوبی در مورد این باشگاه شنیدم و دیدم که باشگاه خیلی بزرگی است.

به گزارش پایگاه 598، «کوین یامگا» دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص چگونگی پیشنهاد استقلال و پیوستن او به این تیم اظهار داشت: من در دانمارک بازی می کردم و به صراحت می گویم که در دانمارک اصلا شرایط مناسب نبود و وقتی از استقلال پیشنهاد آمد، با مدیر برنامه و برخی از دوستان در این خصوص صحبت کردم و همه آن ها نظر مثبت داشتند. چند بازی استقلال را نیز تماشا کردم و چیزهای خوبی در مورد این باشگاه شنیدم و دیدم که باشگاه خیلی بزرگی است و فرصت خوبی در این باشگاه برای خودم دیدم. 

وی در مورد آشنایی خود با مهرداد محمدی گفت: با مهرداد در پرتغال همبازی بودم. خیلی پسر خوبی بود و همه او را دوست داشتند. همیشه بامزه بود و همیشه سعی داشت همه را بخنداند. 

یامگا در خصوص پست تخصصی خود در بازی بیان کرد: من در پست های خیلی زیادی بازی کردم و دوست دارم هر جا که مربی دوست دارد، در آنجا به تیمم کمک کنم و بهترین عملکردم را داشته باشم. در همه پست ها می توانم بازی کنم. تنها پستی که دوست ندارم، دروازه بانی است. 

مهاجم تیم فوتبال استقلال در مورد خوشحالی گلش گفت: علامتی که نشان می دهم اولین حرف از اسم مادرم است. 

وی در خصوص غذای ایرانی مورد علاقه اش اظهار داشت: بهترین غذای ایرانی شیشلیک است. بیشتر غذاها را تجربه نکردم. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها