کد خبر: ۴۹۹۹۹۵
زمان انتشار: ۱۴:۵۵     ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون سیاسی بسیج دانشجویی تهران بزرگ گفت: توصیه بنده به فرزندان مرحوم هاشمی این است که جهت جلب توجه رسانه‌ای و باقی ماندن در صحنه سیاست واقعیت‌ها را تحریف نکنند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهدی هاشم زاده  در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر یکی اعضای خانواده مرحوم هاشمی رفسنجانی خاطر نشان کرد: علارغم گذشت پنج سال از فوت مرحوم آقای هاشمی گاها شاهد اظهار نظرهای عجیبی از فرزندان آن مرحوم هستیم که ظاهرا بنا دارند از جسم بی جان پدر خود نیز سوء استفاده کنند.

هاشم زاده با یادآوری تاکید مهدی هاشمی برای گرفتن عکس از زاویه مشخص و با ژست غمگین در آمبولانس حامل تابوت پدرشان اذعان کرد: توصیه بنده به فرزندان مرحوم هاشمی  این است که جهت جلب توجه رسانه‌ای برای باقی ماندن در صحنه سیاست بیش از پیش چهره شخصیت کم نظیر از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان راه پرافتخار انقلاب اسلامی را مخدوش نکنند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: ادعاهای بدون سند و مدرک در مورد مرحوم هاشمی بجای اینکه از طرف خانواده ایشان رد شود بیشتر دامن زده می شود که نه تنها اینکار شایسته نیست بلکه محل تعجب است.

هاشم زاده با بیان اینکه هزینه آفرینی برای بعضی مسئولین توسط فرزندان آنها ظاهرا پایانی ندارد، گفت: تا وقتی فرزندان آقایون بعضا آینده و حیات سیاسی خود را در این جور کارها می دانند پایانی بر این روش و منش وجود ندارد. آنها را  به رعایت تقوا و دوری از کذب گویی دعوت می‌کنیم.

معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ در ادامه با اشاره به فعالیت عده ای برای ایجاد جریان تحریف در تاریخ انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: اینکه مقام معظم رهبری به تبیین و بیان واقعیت های انقلاب اسلامی  تاکید دارند برای جلوگیری از خلاف گویی هایی است که عناصر خارجی و بعضی عوامل داخلی به آن مشغول اند.

وی گفت: برخی برای دستیابی به منافع خود حاضر هستند هرگونه جریان تحریفی را هدایت و رهبری کنند یا بعنوان شتابدهنده در آن جریان خواسته و ناخواسته نقش آفرینی داشته باشند، لذا لازم است فعالین انقلابی بیش از پیش برای جهاد تبیین خود را آماده کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها