کد خبر: ۵۰۲۱۰۸
زمان انتشار: ۱۱:۵۵     ۰۴ اسفند ۱۴۰۰
حضور ۱۱ میلیون کاربر فعال روزانه
مدیر فنی شبکه شاد آخرین آمار استفاده کاربران از اپلیکیشن شاد را اعلام کرد و گفت: به رکورد سه میلیون و ۵۶ هزار و ۷۲۱ کاربر همزمان در شاد رسیده‌ایم.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، علی کاظم‌زاده دراین‌باره اظهار کرد: تاکنون شاد بیش از ۲۶ میلیون مرتبه نصب شده و شمار پیام‌های مبادله شده در آن از ۶۰ میلیارد گذشته است.

وی افزود: همچنین بیش از ۱۸ میلیارد فایل در میان کاربران مبادله شده است.

مدیر فنی شبکه شاد با بیان اینکه بر اساس آخرین گزارش ثبت‌شده، در حال حاضر، شمار کاربران فعال در شبکه شاد روزانه به حدود ۱۱ میلیون نفر رسیده است گفت: ۱۴ میلیون کاربر فعال هفتگی و ۱۸ میلیون کاربر فعال ماهانه داریم.

کاظم‌زاده افزود: دانش‌آموزانی که تاکنون در شبکه شاد وارد و احراز هویت شده‌اند، حدود ۱۲ میلیون نفر، معلمان حدود ۶۰۰ هزار نفر و مدیران حدود ۱۱۰ هزار نفر هستند و تعداد کلاس درس‌های تشکیل شده در شبکه شاد حدود پنج میلیون و ۲۰۰ هزار گروه درسی است.

وی با بیان اینکه به رکورد سه میلیون و ۵۶ هزار و ۷۲۱ کاربر همزمان در شاد به ثبت رسیده‌ایم گفت: پهنای باند مورداستفاده در شاد ۵۲۰  گیگابایت بر ثانیه است.

کاظم‌زاده با اشاره به برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم (خاطرات خودنوشت سردار شهید سلیمانی)» گفت: شبکه دانش‌آموزی شاد در راستای مسئولیت‌های اجتماعی اقدام به برگزاری پویش‌ها و کمپین‌های متعددی کرده است. مسابقه کتاب‌خوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» یکی از این پویش‌ها است که با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش و شبکه دانش‌آموزی شاد و با محوریت کتاب «از چیزی نمی‌ترسیدم»، برای دانش‌آموزان طراحی‌شده است و نسخه رایگان کتاب نیز در اختیار مخاطبان شبکه شاد قرارگرفته است.

مدیر فنی شبکه شاد افزود: تاکنون ۵۰۰ هزار نفر به نسخه رایگان کتاب دسترسی پیدا کرده‌اند. علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ دهم تا بیستم اسفندماه در این مسابقه شرکت کرده و جوایز نفیسی دریافت کنند. پیش‌بینی می‌شود بیش از یک میلیون دانش‌آموز در مسابقه کتاب‌خوانی «از چیزی نمی‌ترسیدم» مشارکت داشته باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها