کد خبر: ۵۰۲۲۴۴
زمان انتشار: ۱۰:۰۷     ۰۷ اسفند ۱۴۰۰
سرمربی اینتر از موقعیت هایی که تیمش در بازیهای اخیر خراب کرده است ابراز کلافگی کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فوتبال ایتالیا، در آغاز هفته بیست‌وهفتم سری A ایتالیا، شب گذشته اینتر در یک دیدار خارج از خانه مقابل جنوا با تساوی صفر بر صفر متوقف شد تا شانس هم امتیاز شدن با میلان صدرنشین را از دست بدهد.

سیمونه اینزاگی اصرار دارد که تیمش برای برد مقابل جنوا، «شایسته‌تر» بود. او بعد از این دیدار گفت: ما ۲۰ شوت به سمت دروازه داشتیم، به تیر افقی دروازه زدیم ولی نمی دانم چرا فعلا توپ هایمان وارد دروازه نمی شود. می‌توانستیم رویکرد بهتری داشته باشیم، جنوا در شرایط خوبی قرار دارد و در ۲۰ دقیقه ابتدایی برای ما مشکلاتی ایجاد کرد، اما پس از آن مطمئناً مستحق پیروزی بودیم. درست مانند هفته گذشته با ساسولو، ما ۲۰ شوت به سمت دروازه داشتیم و گل نزدیم. واضح است که ما باید بهتر کار کنیم. این دوره هم تمام می شود. ما باید تمرکز داشته باشیم و بدانیم که این موقعیت سخت به زودی تمام می شود.

او در ادامه گفت: جنوا به راحتی شکست نمی خورد، اما ما ۳۷ بار وارد محوطه جریمه آنها شدیم، ۲۰ شوت زدیم، به تیر افقی زدیم. دیگر باید چکار می کردیم جز گل زدن. بدیهی است که کاری که در حال حاضر انجام می دهیم برای بردن بازی ها کافی نیست، ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم.

به این ترتیب اینتر اکنون فقط یک برد در شش بازی اخیر خود در سری A کسب کرده و در چهار بازی اخیر در تمام رقابت ها بدون پیروزی است.

اینتر با یک بازی کمتر از رقیب همشهری‌شان، تنها دو امتیاز با روسونری اختلاف دارد و در صورت برتری در دیدار عقب افتاده می تواند به صدر جدول راه یابد و میلان را کنار بزند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها