کد خبر: ۵۰۲۲۴۵
زمان انتشار: ۱۰:۰۹     ۰۷ اسفند ۱۴۰۰
سرمربی اسبق تراکتور در مسیر بازگشت به این تیم است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، باشگاه تراکتور پس از برکناری سولدو، از گزینه سرمربی‌گری‌اش رونمایی کرد که نامی آشنا برای پرشورهاست. البته این نام یادآور روزهای خوبی برای تراکتور نیست. این مربی ترکیه‌ای در تعداد بازی برابر با سولدو، یک برد بیشتر نسبت به او همراه با تراکتور کسب کرده است.

باشگاه تراکتور در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پس از بررسی‌ گزینه‌های سرمربی‌گری تیم، اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور برای مذاکره با «ساغلام» به اتفاق نظر رسیدند و مدیرعامل باشگاه مامور مذاکره با این سرمربی ترکیه‌ای شد.

بر این اساس، مذاکره و توافق اولیه با «ارطغرول ساغلام» جهت انعقاد قرارداد یک‌ونیم ساله، (پایان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱) حاصل شده و این مربی ترکیه‌ای برای انجام مذاکرات نهایی به‌زودی به تبریز سفر می‌کند.

«ساغلام» مربی ۵۲ ساله ترکیه‌ای است که سابقه هدایت تیم‌های سامسون اسپور، کایسری اسپور، بشیکتاش، بورسا اسپور، اسکی‌شهیر اسپور و مالاتیا اسپور را در لیگ ترکیه و هدایت تراکتور در لیگ ایران را در کارنامه دارد.

او توانسته در حضور چهار تیم بزرگ ترکیه، بورسا اسپور را در فصل ۲۰۰۹ - ۲۰۱۰ قهرمان لیگ برتر ترکیه کند که این موفقیت، نام ساغلام را به عنوان یکی از مربیان تاریخ ساز کشورش، بر سر زبان‌ها انداخت.

ساغلام پیش از این در اواسط فصل هفدهم لیگ‌برتر هدایت تراکتور را برعهده داشت که فوتبال دوستان بازی‌های چشم نواز و تهاجمی تراکتور در آن مقطع را به یاد دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها