کد خبر: ۵۰۲۲۶۷
زمان انتشار: ۱۲:۰۳     ۰۷ اسفند ۱۴۰۰
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد، قهرمانی استقلال در این فصل فقط در دست یک تیم است و آن تیم هم خود اعضای استقلال هستند که می‌توانند با حفظ شرایط تیم به قهرمانی لیگ برسند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، فرشاد فلاحت‌زاده درباره پیروزی استقلال مقابل فجر شهید سپاسی اظهار داشت: خدا را شکر استقلال سه‌امتیازی مهم کسب کرد و من امیدوارم شرایط تیم‌ روز به روز بهتر شود. حساسیت‌های این بازی به‌خاطر رقابت در صدر جدول و همچنین حاشیه‌هایی که برای مرادمند و یزدانی به وجود آمد، بیشتر شده بود، از طرف دیگر هم پرسپولیس در سیرجان به تساوی رسیده بود و استقلال به‌دنبال این بود تا در آخرین بازی هفته با کسب سه امتیاز فاصله‌اش در صدر جدول را بیشتر کند که خدا را شکر این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: فجر سپاسی هم خیلی فشرده بازی می‌کرد و فقط چشم به ضدحملات داشت، ولی استقلال هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم موقعیت‌های فراوانی روی دروازه فجری‌ها خلق کرد که برخی از آنها با بی‌دقتی بازیکنان استقلال به هدر رفت و ایمان صادقی هم چندین توپ خوب را گرفت و مانع از باز شدن دروازه‌اش شد، هرچند غیبت مرادمند و یزدانی کمی شرایط تیم را به‌هم ریخته بود، اما در مجموع بازی بدی نبود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: به‌عقیده من استقلال باید در حمله با آرامش بیشتری بازی کند، چون اکثراً شاهد هستیم که بازیکنان در لحظات آخر و پاس‌های آخر عجله می‌کنند. طبیعی است که همه مهاجمان می‌خواهند گلزنی کنند، اما با کار تیمی بیشتر می‌توان زودتر به گل رسید. با توجه به اینکه کم‌کم به آخر فصل نزدیک می‌شویم، شرایط برای استقلال سخت‌تر می‌شود، چون همه تیم‌ها می‌خواهند نتیجه بگیرند و تک تک امتیازات تعیین‌کننده هستند. ممکن است برخی افراد از بازی تیم انتقاد کنند، اما مهمترین چیز الآن این است که استقلال نتیجه گرفته و در صدر جدول است و به‌لحاظ روحی و روانی تیم شرایط خوبی دارد و باید این روند را تا پایان لیگ ادامه دهد.

فلاحت‌زاده در پاسخ به این پرسش که «استقلال بعد از چند سال امسال توانایی قهرمانی در لیگ را دارد؟»، خاطرنشان کرد: به‌هرحال قهرمانی سختی‌های خاص خودش را دارد. من امیدوارم بازیکنان استقلال امسال از پس این آزمون سخت بربیایند و صدر جدول را تا پایان فصل حفظ کنند. ان‌شاءالله در بازی‌های باقیمانده هم نتایج خوبی بگیرند و قهرمانی را کسب کنند. اگر اعضای تیم آرامش‌شان را حفظ کنند می‌توانند قهرمان شوند. در زمان حاضر استقلال شرایط خوبی دارد و اگر اعضای این تیم بتوانند «آرامش» خود را تا پایان لیگ حفظ کنند، قهرمانی دور از دسترس‌شان نیست.

وی همچنین تصریح کرد: در واقع کلید قهرمانی استقلال تنها در دست یک تیم است و آن تیم هم «استقلال» است، به‌عنوان مثال همین موضوع سربازی مرادمند و یزدانی می‌تواند باعث از بین رفتن آرامش و تمرکز تیم شود و کادر فنی و بازیکنان باید حواس‌شان به این مسئله باشد و نگذارند هیچ موضوعی خللی در کارشان ایجاد کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها