کد خبر: ۵۰۲۵۸۰
زمان انتشار: ۱۰:۰۳     ۱۲ اسفند ۱۴۰۰
ما برای دریافت وام‌ بانکی معمولا نیازها و شرایط خاص خود را داریم، گاهی دنبال وام فوری، وام ازدواج، وام بدون ضامن و گاهی هم به دنبال وام مسکن، وام برای خرید خودرو و… هستیم. چرا طرح تسهیلاتی انتخاب پاسخی به نیازهای شماست؟

به گزارش پایگاه 598، ما برای دریافت وام‌ بانکی معمولا نیازها و شرایط خاص خود را داریم، گاهی دنبال وام فوری، وام ازدواج، وام بدون ضامن و گاهی هم به دنبال وام مسکن، وام برای خرید خودرو و… هستیم. چرا طرح تسهیلاتی انتخاب پاسخی به نیازهای شماست؟

یکی از چالش‌هایی که عموما مشتریان نظام بانکی با دریافت تسهیلات دارند، منعطف نبودن شرایط دریافت وام از سوی بانک‌هاست. طبق سنتی که در سال‌های اخیر در نظام بانکی کشور موجود است، مشتریان مجبور هستند، شرایطی که بانک‌ها در ارائه تسهیلات دارند را بپذیرند.

حالا بانک ایران زمین سعی در تغییر این رویکرد دارد.  بانک ایران زمین، در راستای تنوع خدمات خود به مشتریان، اصل مهمی را در نظر گرفته است و آن قدرت انتخاب مشتری است. ممکن است شما برای دریافت یک وام بانکی نیازهای مختلفی داشته باشید. علاوه بر این نیازها، ممکن است برای دریافت یک وام بانکی شرایط خاص خود را داشته باشید. مثلا بخشی از بودجه مالی برای خرید خودرو را در اختیار دارید و برای تامین بخش دیگری از بودجه خرید، می‌خواهید وام دریافت کنید.
یا در مثالی دیگر، می‌خواهد وام را به صورت کوتاه‌مدت یا بلند مدت تسویه کنید و سود بانکی را براساس شرایط خود محاسبه و انتخاب کنید.


طرح تسهیلاتی و وام بانکی انتخاب ایران زمین و پاسخ به نیازهای شما

برهمین اساس، بانک ایران زمین، در طرح تسهیلاتی انتخاب ایران زمین قدرت انتخاب را به شما داده است. این طرح شرایط متنوعی را برای مشتریان بانک ایران زمین مهیا کرده که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است.


  • نرخ سود سالیانه بین ۱۰تا ۱۸ درصد به انتخاب مشتری
  • تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال با امکان واریز و پرداخت
  • حداقل مبلغ افتتاح حساب ۵۰ میلیون ریال
  • در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به یکی از شعبه‌ها، یا درگاه‌های غیرحضوری بانک ایران زمین مراجعه کنید

 

 

محاسبه سود و اقساط وام بانکی چگونه انجام می‌شود؟

 

یکی از مهم‌ترین سوالات مشتریان بانکی، در زمان دریافت وام، نحوه محاسبه سود و اقساط وام بانکی است. مساله‌ای که در طرح تسهیلاتی انتخاب ایران زمین، با شفافیت و ارائه محاسبه‌گر تسهیلات برای مشتریان به انتخاب دقیق شما کمک بزرگی می‌کند.
با این حال، شرایط دریافت وام و محاسبه سود وام به شرح زیر است:

 

  • نرخ ترجیهی سود تسهیلات براساس میانگین سپرده گذاری: ۱۰ درصد الی ۱۸ درصد
  • حداقل مبلغ افتتاح حساب پنجاه میلیون ریال است
  • حداکثر مبلغ افتتاح حساب، یک میلیارد ریال است
  • حداقل مدت رسوب سپرده کوتاه مدت:‌۳ ماه
  • امکان واریز و برداشت از سپرده وجود دارد


البته در نظر داشته باشید، برای کمک هرچه بیشتر به انتخاب شما برای گرفتن وام، محاسبه‌گر تسهیلات در سایت بانک ایران زمین، قابل دسترس است که با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید وارد صفحه ویژه طرح انتخاب شوید و خود وام بانکی مطلوب‌تان را انتخاب کنید.

محاسبه‌گر تسهیلات بانک ایران زمین / محاسبه سود وام

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها