کد خبر: ۵۰۲۷۸۴
زمان انتشار: ۱۳:۵۹     ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
سپهر حیدری:
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با وجود اختلاف ۶ امتیازی این تیم با صدر جدول، باز هم قهرمان خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، سپهر حیدری درباره شکست ۲ بر صفر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: واقعا تیم که گل بد می‌خورد باعث تاسف است اما اینکه بخواهیم تقصیرها را به گردن حامد لک بیندازیم بی انصافی است. شاید بازیکنی بیشتر از سایرین مقصر باشد اما نباید او را تحت فشار گذاشت. وقتی در یک بازی حریف به دنبال این است  شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارد، شما جای اشتباه کردن ندارید. وقتی دقیقه ۶ اشتباهی صورت می‌گیرد حتما دروازه‌بان تیم و بازیکنان تحت فشار قرار می‌گیرند.

وی افزود: در طول بازی فقط یک بار در نیمه اول و یک بار هم در دقیقه ۴۵ روی دروازه‌ پرسپولیس آمدند و به گل رسیدند. روی گل دوم هم پرسپولیس گل بدی خورد. مهدی ترابی تعادل خود را از دست داد و در ادامه روی یک پاس بازیکن حریف دروازه پرسپولیس را باز کرد. روی این صحنه خیلی‌ها اشتباه کردند و نباید یک بازیکن را مقصر قلمداد کنیم. وقتی تیم گل می‌خورد همه مقصر هستند. با این حال پرسپولیس چند فرصت خوب داشت اما به گل تبدیل نشد. حیف شد که پرسپولیس باخت و در زمان  بدی باخت. دیگر تا آخر لیگ پرسپولیس نباید ببازد.

او همچنین گفت: خوشبختانه پرسپولیس یک بازی رو در رو با استقلال دارد و می‌تواند سه امتیاز از اختلاف ۶ امتیازی را جبران کند. از طرف دیگر من مطمئن هستم که استقلال در طول بازی‌های آینده باز هم امتیاز از دست خواهد داد و فرصت برای پرسپولیس ایجاد می‌شود که به صدر جدول برسد. پرسپولیس اگر می‌خواهد جام بگیرد باید خودش باشد و دیگر امتیاز از دست ندهد.

حیدری در ادامه درباره عملکرد تمیروف مهاجم جدید پرسپولیس هم گفت: او بازیکن باهوشی است که به خوبی می‌داند در چه زمانی کجا باشد. باید به این بازیکن زمان بدهند تا بتواند شرایط خوب خود را نشان دهد. او بازیکن با کیفیتی است. اینکه به خوبی شوت زنی می‌کند نشان می‌دهد که بازیکن باهوشی است.

وی همچنین گفت: وقتی از دفاع تیم صحبت می‌کنیم همه به دو دفاع میانی نگاه می‌کنند اما وقتی چند بازیکن از تیم جدا می‌شوند ساختار دفاع تیمی به هم می‌خورد. باید بپذیریم که جدایی برخی بازیکنان روی دفاع تیمی پرسپولیس تاثیر گذاشته است و تیم از آن هماهنگی خارج شده است.

وی در پایان گفت: با همه این شرایط و اینکه پرسپولیس ۶ امتیاز از صدر جدول فاصله دارد، من باز هم هیچ شکی به قهرمانی پرسپولیس ندارم و مطمئن هستم این تیم باز هم قهرمان خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها