کد خبر: ۵۰۲۷۸۷
زمان انتشار: ۱۴:۰۰     ۱۶ اسفند ۱۴۰۰
بختیاری‌زاده:
کاپیتان سابق تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این‌که برد مقابل پرسپولیس هنر منصوریان را نشان داد، گفت: پرسپولیس تیمی است که به سختی می‌بازد و همین که نفت آبادان توانست سه امتیاز را به دست آورد، نشان می‌دهد که منصوریان برای این بازی برنامه داشت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، علی بختیاری‌زاده درباره عملکرد نفت آبادان مقابل پرسپولیس اظهار کرد: برخلاف اینکه برخی معتقد بودند بردهای نفت آبادان جرقه‌ای است باید بگویم این بردها جرقه‌ای نبود و بازی خوب نفت مقابل پرسپولیس و کسب سه امتیاز و تداوم روند موفقیت این تیم، گواه این موضوع است.

وی ادامه داد: برای خودم نیز خوشحالم که از علی منصوریانی حمایت کردم که از ابتدای فصل تاکنون با آرامش و بدون حاشیه در نفت آبادان کار کرده است. منصوریان بدون اینکه اعتراضی به شرایط مالی نفت آبادان داشته باشد و نِق بزند، تنها تیمش را برای حضور در مسابقات آماده کرده است. آبادان یک شهر فوتبالی است و من به خوبی می‌دانم کار کردن در این شهر چقدر سخت است اما آرامش منصوریان به او کمک کرد تا بتواند این گونه نتیجه بگیرد. خدا را شکر همین موضوع به او کمک کرد که تیمش روز به روز بهتر شود و اکنون می‌بینیم که شرایط و اتحاد درون تیمی به چه صورتی است. اتحادی که با توجه به مشکلات فراوانی که این باشگاه و تیم دارد، رمز موفقیت تیم منصوریان بوده است.

کاپیتان سابق تیم فوتبال نفت آبادان بیان کرد: البته با این نتایج خوب نباید یادمان برود که نفت آبادان چه روزهای سختی را پشت سر گذرانده است. روزهایی که می‌خواستند اردو بروند و پول نداشتند. روزهایی که حتی پول خرید آب معدنی را هم نداشتند و واقعاً جای تقدیر دارد که بازیکنان و کادر فنی توانستند چنین مشکلاتی را تحمل کنند. امیدوارم مسئولان بیشتر فکر و تلاش کنند تا نفت آبادان از این فصل بتواند به ثبات برسد. ضمن این‌که باید از این تیم در شأن خودش تقدیر شود.

وی با بیان اینکه برد مقابل پرسپولیس تمام هنر منصوریان را نشان داد، گفت: منصوریان در نفت آبادان با جوانان کار می‌کند، ضمن اینکه نیروی تجربه را نیز به خوبی به کار گرفته است. به نظر من وقت آن است که صنعت نفت آبادان در بخش مربیگری نیز به یک ثبات فنی برسد و بعد از سال‌ها بتوانیم، چند سال یک مربی مثل علی منصوریان را به صورت ثابت روی نیمکت نفت داشته باشیم. به نظر من منصوریان این اعتماد را به وجود آورده و با توجه به مشکلاتی که تحمل کرده است این لیاقت را دارد که مدیران باشگاه به او برای کارکردن در نفت چند سال فرصت دهند تا بتواند با همین جوانان در فصل‌های آینده دست به کارهای بزرگ‌تری بزند.

بختیاری‌زاده ادامه داد: حمایت از منصوریان و تیمش نباید قطع شود زیرا در این فوتبال نیاز است که مدیران و تماشاگران ما حوصله داشته باشند. منصوریان در این فصل با دست خالی دست به کار بزرگی زده است و نباید این روزها را فراموش کنیم و اگر در ادامه تیم حتی به دو، سه باخت هم رسید نباید به آن هجمه وارد شود زیرا نتایج فعلی در روزهای سخت مالی رقم خورده است. در حال حاضر ارتباط خوبی بین منصوریان و مردم ‌آبادان ایجاد شده است و او به خوبی توانسته اعتماد کارشناسان، مردم و پیشکسوتان را جلب کند. امیدوارم فضای کار به او داده شود و بتوانیم یک مربی را چند سال روی نیمکت ببینیم

وی در پایان نیز خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیمی است که به سختی می‌بازد و همین که نفت آبادان توانست سه امتیاز را به دست آورد، نشان می‌دهد که منصوریان برای این بازی برنامه داشت. نفت از نظر فنی نمره قابل قبولی گرفت. ضمن این‌که به نظرم گل نخوردن از پرسپولیس که بازیکنان بسیار باکیفیتی در سطح ایران و حتی آسیا دارد، یک هنر بود و نشان می‌دهد نفت در بخش دفاع کاملا با برنامه عمل کرد و در بخش حمله نیز زدن دو گل به پرسپولیس با توجه به خط دفاعی که دارد، کار بزرگی بود. نفت نشان داد که می‌تواند به یک تیم بزرگ تبدیل شود اما تأکید می‌کنم هواداران باید یادش برود که این نفت همچنان با مشکلات بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها