کد خبر: ۵۰۳۱۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۳۲     ۲۲ اسفند ۱۴۰۰
فلاحت‌زاده:
پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است عقب‌نشینی باید در دستور کار آبی‌ها در دربی روز پنجشنبه باشد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، فرشاد فلاحت‌زاده درباره برتری استقلال برابر صنعت نفت آبادان در آستانه دربی 98 اظهار داشت:‌ استقلال بازی قابل قبولی ارائه کرد و می‌توانست گل‌های بیشتری بزند. بازیکنان تیم هم دست به عصا بازی می‌کردند تا به خاطر دربی مصدوم نشوند. تیم و هواداران استقلال امسال به تک گل و پیروزی راضی شده‌اند و تیم شاید با وجود پیروزی، زیبا بازی نکند که این هم اهمیت زیادی ندارد.

وی با تمجید از مدافع جدید برزیلی استقلال تصریح کرد: رافائل سیلوا عملکرد بسیار خوبی داشت و غیبت سیاوش یزدانی را به صورت کامل پوشش داده است. او یکی از خریدهای خیلی خوب استقلال بوده است و سایر بازیکنان هم چیزی کم نگذاشته‌اند تا غیبت غایبان به چشم نیاید. هر چقدر بازیکنان بازی کنند، ترس آنها می‌ریزد و جایگزین نفرات قبلی می‌شوند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان ضعفی را برای آبی‌ها در دربی برشمرد یا خیر، به تسنیم گفت: به نظرم تنها مسائل حاشیه‌ای به تیم لطمه می‌زند. پرسپولیس امتیازات کمتری دارد و با کُری‌هایی که بازیکنان این تیم خوانده‌اند، هجومی‌تر بازی خواهد کرد. به نظرم استقلال باید عقب‌نشینی کند و دنبال استفاده از ضدحملات باشد.

فلاحت‌زاده با بیان اینکه شاگردان مجیدی در دربی پنجشنبه باید از حاشیه‌ها دور باشند، خاطرنشان کرد: استقلال باید توپ را نزدیک دروازه پرسپولیس نگه دارد و سرعت حریف را کاهش بدهد تا نفرات سرعتی این تیم را از کار بیندازد. تیم در این مسابقه باید از اشتباهات حریف بهره ببرد و ریسک نکند تا سه امتیاز را بگیرد. تساوی در این مسابقه بهتر از شکست است. استقلال باید برای پیروزی وارد زمین شود تا اگر نتواند به برتری برسد، شکست نخورد و دچار مشکلات روانی نشود.

وی درباره اظهارات علیرضا منصوریان علیه سرمربی استقلال عنوان کرد: مجیدی در این مسابقه فشار زیادی را تحمل می‌کرد و شاید تمرکز لازم را نداشته که خوش و بش نکرده است. این رفتار دلیل بر بی‌احترامی نیست. برخی دوستان که دم از معرفت و مَشتی‌گری می‌زنند، تیمی به نام تیم ملی 98 یا تیم منتخب استقلال راه می‌اندازند و در آن زمان به یاد هیچکس نیستند. کسانی که بحث احترام و منش راه می‌اندازند، درست نبود اختلافات را قبل از دربی به رخ بکشند و می‌توانستند موضوع را درون خانواده حل کنند.

بازیکن پیشین استقلال با انتقاد غیرمستقیم از دعوت نشدن خود به بازی‌های خیریه و نمادین بیان کرد: وقتی تیم منتخب سال 98 تشکیل می‌دهند، چهار یا پنج بازیکن از این تیم در زمین هستند و برخی از بازیکنان تیم در آن زمان اصلاً متولد نشده بودند. در تیم‌های منتخب استقلال و پرسپولیس هم بازیکنانی بازی می‌کنند که شش ماه در این تیم‌ها بوده‌اند، اما با بازیکنی که 10 سال در سرخابی‌ها بوده، تماس نمی‌گیرند. متأسفانه عده‌ای همیشه به دنبال باندبازی و درآمدزایی خودشان هستند. مَشتی‌گری آنجا هم باید به چشم بیاید.

فلاحت‌زاده در ادامه اظهار داشت: منصوریان بزرگتر از مجیدی است و می‌توانست جایی با او قرار بگذارد تا درباره اختلافات صحبت کند. مربیان روزی سر حال نیستند و مربیان استقلال هم استرس دربی را دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها