کد خبر: ۵۰۳۴۷۹
زمان انتشار: ۲۲:۱۷     ۰۱ فروردين ۱۴۰۱
معاون اول رئیس‌جمهور:
محمد مخبر گفت: دولت با تمام توان از شرکت‌های دانش بنیان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد تا با ساخت وسایل و تجهیزات مورد نیاز کشور، ضمن ایجاد اشتغال، زمینه توسعه صادرات نیز فراهم شود.

به گزارش پایگاه 598، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور در جریان سفر به دزفول، در اولین روز از سال جدید که توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان «سال تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرینی» نامگذاری شده است، از شرکت طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی دانش بنیان آوان طب بازدید کرد.

وی در جریان این بازدید از نزدیک در جریان ظرفیت تولید و میزان اشتغال این واحد تولیدی قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور همچنین در جریان بازدید خود از شرکت طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی دانش بنیان آوان طب با تاکید بر اینکه باید از جوانان متخصص، خلاق و نوآور در شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی استفاده کرد، گفت: دولت با تمام توان از شرکت‌های دانش بنیان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد تا با ساخت وسایل و تجهیزات مورد نیاز کشور، ضمن ایجاد اشتغال، زمینه توسعه صادرات نیز فراهم شود.

مخبر همچنین دستوراتی را جهت حل مسائل و موانع پیش روی صادرات و تامین مالی در فاز‌های توسعه‌ای این شرکت دانش بنیان صادر کرد.

وی در راستای تحقق شعار «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» با دیگر پرسنل مجموعه‌های تولیدی شهرک صنعتی گفتگو کرد و از مسائل و مشکلات آنان مطلع شد.

گفتنی است شرکت دانش بنیان آوان طب در زمینه تولید و صادرات انواع الکتروکوتر جراحی جنرال و تخصصی، دستگاه‌های انسداد عروق، اسمارت ابلیشن، آرگون پلاسما، هندپیس‌های تخصصی الکتروسرجری و پک‌های استریل اتاق عمل فعالیت دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها