کد خبر: ۵۰۴۰۸۷
زمان انتشار: ۱۲:۰۵     ۲۲ فروردين ۱۴۰۱
مشکلات فنی پرسپولیس دیده نشوند، حالا حالاها به جام نخواهیم رسید؛
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که باید شرایط سرخپوشان بررسی شود و اگر مشکلات فنی تیم دیده نشوند، این تیم به این زودی‌ها رنگ جام را نخواهد دید.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، اسماعیل حلالی در خصوص حذف پرسپولیس مقابل آلومینیوم در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: متاسفانه پرسپولیس مقابل آلومینیوم نتیجه ناامیدکننده‌ای را در حضور هواداران  کسب کرد و حذف شد. نمی‌توان چندان درباره مسائل فنی این بازی صحبت کرد، به‌خاطر اینکه باخت بسیار بدی برای پرسپولیس بود.

وی ادامه داد: متاسفانه اشتباهات ادامه‌دار در طول بازی انجام شد که در نتیجه بازی هم تاثیرگذار بود. بازیکنان پرسپولیس در تمام دقایق بازی با استرس بازی می‌کردند و همین اضطراب آنها باعث می‌شد که اشتباه کنند. پرسپولیس مدت‌هاست که تمرکز ندارد و همین عدم تمرکز سبب نتیجه‌ نگرفتن شده است. بازیکنان پرسپولیس خیلی وقت است حتی زمانی که گل هم می‌زنند تنش دارند و نمی‌توانند با آرامش بازی کنند. یک مسئله دیگر هم این است که وقتی تیم یک گل می‌زند موقعیت‌های زیادی هدر می‌رود و تیم استرس می‌گیرد و روی یک اشتباه نتیجه از دست می‌رود و تیم به مشکل می‌خورد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از حاشیه‌هایی که در اطراف تیم وجود دارد، عنوان کرد: وقتی یک بازی مثل دربی انجام شد، تا چند روز حواشی این بازی ادامه داشت و اعضای دو باشگاه هر روز درباره اتفاقات آن بازی صحبت می‌کردند و بیانیه می‌دادند. این مسائل باعث می‌شود که ذهن کادر فنی و بازیکنان به هم بریزد و دیگر نتوانند با آرامش به تمرین و انجام بازی فکر کنند.

حلالی در پاسخ به این سوال که چه دلیلی باعث افت پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر و همین‌طور حذف از جام حذفی شده است؟ خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم بازیکنان پرسپولیس از آرامش و تمرکز به دور هستند، این موضوع خیلی روی نتیجه‌گیری تیم تاثیر گذاشته است. وقتی بازیکن تمرکز نداشته باشد مرتکب اشتباه می‌شود. از طرف دیگر نتایج لیگ و فاصله‌ای که با استقلال به وجود آمده است سبب شده که بازیکنان یک مقدار روحیه‌شان پایین بیاید. بزرگترین مشکل پرسپولیس در این مقطع مسائل روحی و روانی است. مسئله دیگری که در بازی‌های پرسپولیس به چشم می‌آید، این است که جابجایی بازیکن در بازی‌ها خیلی زیاد است. برای مثال در خط دفاع جابه‌جایی زیاد داریم و هنوز پس از گذشت 24 هفته از لیگ به ترکیب ثابت نرسیدیم و در هر بازی بازیکنان جابجا می‌شوند. مشکلات فنی تیم دیده نشود، حالا حالا به جام نخواهیم رسید. ما باید ببینیم دروازه‌بانی که سال اول به تیم آمد و خوب بازی کرد چرا بعد از 2 سال پیشرفت نکرد و از تیم کنار گذاشته شده است. سایر بازیکنان هم همین‌طور هستند و باید شرایط‌شان بررسی شود.

وی با انتقاد از شرایط یارگیری پرسپولیس در این فصل تصریح کرد: پرسپولیس در این فصل متاسفانه خیلی خوب یارگیری نکرده است، البته شرایط مالی باشگاه هم به گونه‌ای نبوده که بتوانند بازیکن خوب خارجی جذب کنند اما یک بازیکن 21-22 ساله نمی‌تواند در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشد. در گذشته هم همین‌طور بود ما بشار رسن را گرفتیم که وقتی به پرسپولیس آمد به تیم ملی عراق هم دعوت نمی‌شد اما وقتی رفت، جزو بازیکنان تاپ عراق بود. ما اگر هم می‌خواهیم بازیکن جوان بگیریم باید از بازیکنان امید و آکادمی باشگاه استفاده کنیم که بعدها منفعت مالی هم برای باشگاه داشته باشد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: مسئله دیگری هم که در حال حاضر در تیم وجود دارد این است که اتحاد کمتری در تیم می‌بینیم. فضای مجازی خیلی مشکل‌ساز شده است. هر کسی با هر عقیده‌ای هرچه دلش بخواهد می‌گوید و تا یک بازی تیم نتیجه نمی‌گیرد، اعتراض‌ها شروع می‌شود. زمانی که برانکو در تیم بود، همه یک حرف می‌زدند، هرچه برانکو بگوید و همه برای یک هدف تلاش می‌کردند. در حال حاضر هم باید از تیم حمایت کنیم، هنوز 6 هفته از لیگ باقی مانده است و هنوز امید وجود دارد و باید از اعضای تیم حمایت کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها