کد خبر: ۵۰۵۴۵۱
زمان انتشار: ۰۹:۰۰     ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
ذوب‌آهنی‌ها اخلاق‌مدار هستند؛
کاپیتان سابق ذوب‌آهن گفت: می‌خواهم از اول فصل و بدون حاشیه برگردم و امیدوارم بتوانم تاثیرگذار باشم.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، قاسم حدادی‌فر درباره تساوی ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس اظهار کرد: برخی‌ از هواداران درباره مهدی تارتار و ذوب‌آهن مسائلی را مطرح کردند که در شأن آن‌ها نبود. باشگاه ما قانون مدار و اخلاق مدار است و هیچ جای توجیه ندارد. بدتر از آن بعضی از فوتبالی‌ها هم به این مساله دامن زدند که جای تعجب داشت. این صحبت‌ها ورزشی نیست و مهدی تارتار شخصیت خودش را دارد. دیروز ذوب‌آهن بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام داد و به آن‌ها خسته نباشید می‌گویم.

او ادامه داد: ذوب‌آهنی‌ها اگر باهوش‌تر بودند، می‌توانستند در نیمه اول گل‌های بیشتری بزنند و در نهایت پیروز شوند اما بازی مساوی شد. به هر حال یک امتیاز برای تیم بد نبود. تیم‌مان نظم و تاکتیک خوبی داشت و نیمه اول فوق العاده بازی کرد اما در نیمه دوم کمی عقب نشستند و به حریف فضا دادیم. با این حال باید بگویم شاگردان تارتار روز خیلی خوبی داشتند و به آن‌ها تبریک می‌گویم. امیدوارم این نتایج مطلوب ادامه دار باشد.

حدادی‌فر درباره بازگشتش به ذوب‌آهن گفت: من این روزها در حال تمرین هستم و شرایط خوبی دارم. اگر باشگاه و کادرفنی مایل به همکاری بودند در خدمت تیمم خواهم بود. باید ببینیم شرایط به چه صورت خواهد بود. اگر به من نیاز داشته باشند که کنار تیم باشم و تاثیرگذار باشم، برمی‌گردم و با کمال میل در خدمتشان خواهم بود اما اگر نشد هم هوادار ذوب‌آهن می‌مانم.

او اضافه کرد: اگر در این فصل به تیم برنگشتم، می‌خواستم سو تفاهم‌ها و حرف و حدیث‌ها برطرف شود. باشگاه دعوت به همکاری کرد اما من باتوجه به شناختی که از خودم داشتم این تصمیم را گرفتم. البته برخی‌ها که احترامشان واجب است، از من خواستند که به جلسه بروم و من نمی‌توانستم رد کنم. در این جلسه شرکت کردم، صحبت‌های خوبی شد و رفع کدورت شد. من آدم فراموش‌ کاری نیستم و خیلی از مسائل حل شد. می‌خواهم از اول فصل و بدون حاشیه برگردم و امیدوارم بتوانم تاثیرگذار باشد.  

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها