کد خبر: ۵۰۵۵۸۰
زمان انتشار: ۱۱:۳۲     ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد که مجاهدان فلسطینی نباید در جنگ با دشمن صهیونیستی و مقابله با آن، تردید کنند؛ زیرا دشمن رو به نابودی است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، «زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین شامگاه امروز پنجشنبه تأکید کرد که مردم فلسطین، مدیون شهدای این کشور هستند؛ چرا که از زمان تشکیل رژیم موقت صهیونیستی تا کنون، با این رژیم مقابله کردند.

خبرگزاری سما به نقل از النخاله گزارش داد، مجاهدان فلسطینی نباید در جنگ با دشمن صهیونیستی و مقابله با آن، تردید کنند؛ زیرا دشمن رو به نابودی است و مجاهدان پیروز خواهند شد.

وی تأکید کرد، دشمن صهیونیستی قصد دارد با قتل و کشتار، مردم فلسطین را شکست دهد و «به همین دلیل ما باید، کشته شدن را به مبارزه تبدیل کنیم».

دبیر کل جهاد اسلامی خطاب به رزمندگان فلسطین گفت که «سلاح خود را به سمت دشمن نشانه بگیرید و از آن در مکان و زمان مناسب و درست، استفاده کنید».

النخاله در ادامه این رزمندگان تأکید کرد: «تا جایی که می‌توانید دشمن را غافلگیر کنید و در هر بار که با دشمن درگیر می‌شوید، فرصت مناسب را برای تیراندازی به سمت دشمن، مغتنم بدانید».

وی در پایان خاطر نشان کرد، دشمنی که می‌کُشد و ویران می‌کند و روز گذشته نیز خبرنگار شبکه الجزیره را شکست، نمی‌توانیم از آن «با گل، استقبال کنیم. ما باید بدون تردید با آن مقابله کنیم».

در همین ارتباط، النخاله اخیرا با بیان اینکه تسلیم نخواهیم شد و برای دفاع از خاک و مقدسات خود، باقی خواهیم ماند، تصریح کرد: «نشست النقب و سایر نشستهای سازشکارانه صرفا نشانگر وضعیت و تلاش دشمنان برای نابودی مسئله فلسطین است».

دبیر کل جهاد اسلامی با اشاره به اینکه غزه ثابت کرده که شکست ناپذیر است و می‌تواند مقاومت کند، گفت: «دشمن، غزه را بمب ساعتی می‌داند که به هر نحوی باید آن را خنثی کند. فشار اقتصادی و بستن گذرگاهها نیز نوعی تلاش برای از بین بردن ایستادگی نوار غزه است».

النخاله با تأکید بر اینکه قدس، هویت و دین مردم فلسطین است و باید برای آزادی آن جهاد کرد، خاطر نشان کرد، اتحاد ملت فلسطین، اساس پیروزی «ما در جنگ با دشمن و حفظ آن است و اولویت مهمی به شمار می‌رود که باید آن را تقویت کرد».

وی با بیان اینکه تکامل بین محور مقاومت، نقطه ثقلی برای شکست پروژه صهیونیسم است، تأکید کرد، اتحاد مقاومت فلسطین، یک ضرورت است و باید بر سر یک برنامه مبارزاتی توافق کرد که برای وحدت عمل سیاسی و نظامی، تضمین باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها