کد خبر: ۵۰۵۶۷۲
زمان انتشار: ۱۲:۴۷     ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱
بلهارتر:
سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکا تاکید کرد تیمش در وهله اول به صعود از گروه در جام جهانی می‌اندیشد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از سایت essentiallysports، تیم ملی فوتبال آمریکا توانست بعد از یک دوره غیبت جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. البته این تیم کار آسانی برای صعود به جام جهانی نداشت و در ابتدا با شروع ضعیف خود خیلی از آمریکایی‌ها را نگران کرده بود که ممکن است اتفاقات دوره قبل برای این تیم رخ دهد ولی یانکی‌ها در نهایت توانستند جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. افرادی مانند کریستین پولیسیچ، وستون مک‌کنی و جیووانی رینا بزرگ‌ترین ستاره‌های تیم هستند و همه آن‌ها کمتر از ۲۴ سال سن دارند.

گرگ بلهارتر، سرمربی جوان تیم ملی فوتبال آمریکا در مصاحبه با ESPN درباره شانس تیمش در جام جهانی صحبت کرد. او نگاهی بسیار محافظه کارانه، اما صادقانه به وضعیت تیمش داشت و فاش کرد که آن‌ها فقط می خواهند ابتدا از مرحله گروهی صعود کنند.

او گفت: مطمئناً باید از از گروه خود صعود کنیم. این همان چیزی است که تمرکز اولیه ما روی آن است و سپس به فکر این هستیم که چگونه به راه خود ادامه دهیم و با حریفان بعدی چطور رقابت کنیم. باید تمام توان خود را در جام جهانی نشان دهیم و همانطور که گفتم اولین هدف ما این است که از گروه صعود کنیم.

آمریکا در گروه B با انگلیس و ایران قرار گرفته است. تیم چهارم این گروه اوکراین، ولز یا اسکاتلند خواهد بود. انگلیس مدعی سرگروهی در این گروه است و مردان گرگ برهالتر احتمالاً در رده دوم قرار خواهند گرفت.

با این حال، بازیکن پیشین کریستال پالاس درک می کند که هواداران در آمریکا به دنبال چه چیزی هستند و ادامه داد که این تیم تمام تلاش خود را می‌کند تا آنجا که می‌تواند در جام جهانی خوش بدرخشد.

او در پایان گفت: ذات ما به عنوان آمریکایی‌ها ژن برنده‌ای است. وقتی المپیک را تماشا می‌کنیم به دنبال مدال طلا هستیم. من درک می‌کنم که این ذات ما آمریکایی‌ها است و این چیز زیبایی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها