کد خبر: ۵۰۶۱۶۳
زمان انتشار: ۰۹:۵۸     ۰۲ خرداد ۱۴۰۱
مهاجم میلان در جشن قهرمانی خود وعده داد برای سال‌های دیگر هم بازی کند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مدیاست، زلاتان ابراهیموویچ قهرمانی در لیگ فوتبال ایتالیا را به سبک خودش جشن گرفت. این سوئدی ۴۰ ساله با سیگاری بر لب در جشن قهرمانی تیمش ظاهر شد تا به این طریق به سبک خود قهرمانی در لیگ ایتالیا را جشن بگیرد. 

زلاتان در ابتدا درباره آینده خود صحبت کرد و گفت: مینو رایولا به من توصیه کرد که ۱۰ سال دیگر بازی کنم و پول بیشتری بدزدم. به این ترتیب، ۱۰ سال دیگر به بازی ادامه خواهم داد و پول بیشتری خواهم دزدید زیرا در زمین تفاوت ایجاد می کنم. به بازی ادامه خواهم داد. اگر از نظر بدنی خوب باشم، سال‌ها بازی خواهم کرد. البته به زودی تصمیم خواهم گرفت. فعلا وقت جشن و شادی است و باید از این قهرمانی لذت برد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: وقتی برای بار دوم به میلان رسیدم، یک روزنامه نگار به من گفت که بازیکنانی که به تیم های خود برمی‌گردند شرایط قبل را ندارند و نمی‌توانند درخشش خوبی داشته باشند. من در جواب قول دادم که میلان را به اوج برمی‌گردم و اسکودتو را ببریم. برخی به این صحبت من می‌خندیدند اما من اینجا هستم، قهرمان!

 زلاتان ابراهیموویچ با ۴۰ سال سن یکی از مسن‌ترین بازیکنان حرفه‌ای‌ فعال در سطح بالای فوتبال اروپاست. این بازیکن به دنبال تمدید قرارداد با میلان برای یک فصل دیگر است و می‌خواهد همچنان به بازی کردن ادامه دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها