کد خبر: ۵۰۶۵۵۷
زمان انتشار: ۱۲:۲۸     ۰۹ خرداد ۱۴۰۱
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه شایعات درباره بیماری ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور را رد کرد و گفت او به صورت روزانه و معمول در برنامه های کاری مختلف حاضر می شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا:  سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه با اشاره به حضور روزانه و معمول ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور در برنامه های کاری مختلف، شایعات درباره بیماری وی را رد کرد.

 لاوروف در گفت و گو با شبکه تلویزیونی «تی اف۱» فرانسه خاطرنشان کرد: رئیس جمهوری هر روز در ملاعام حاضر می شود و همه شاهد حضور وی در برنامه های تلویزیونی هستند و نطق های وی را گوش می دهند و می خوانند. فکر نمی کنم هیچ آدم عاقلی نشانه ای از بیماری یا کسالت در وجود این مرد پیدا کند.

اولین واکنش به خبر وخامت حال آقای رئیس‌جمهور

وی افزود: کسانی که باوجود دسترسی روزانه همه مردم به رئیس جمهوری و شهادت آنها درباره سلامتی وی، چنین شایعاتی را منتشر می کنند باید به وجدان خود رجوع کنند.

از زمان شروع عملیات ویژه روسیه در اوکراین در ماه فوریه، رسانه های غربی در جنگ روانی گسترده علیه کرملین و برای تضعیف روحیه نیروهای روس، شایعات متعددی را درباره بیماری پوتین منتشر کردند.

 بنابر گزارشی ادعا شده که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در حال از دست دادن بینایی خود است و به گفته پزشکان با توجه سرطان وی تنها سه سال فرصت برای زندگی دارد

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها