کد خبر: ۵۰۷۷۷۳
زمان انتشار: ۱۱:۵۸     ۰۲ تير ۱۴۰۱
طبق آن چه که سرپرست فدراسیون امروز گفت، ممکن است اسپانسر البسه تیم ملی در جام جهانی خارجی باشد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، رونمایی از لباس تیم های حاضر در جام جهانی، بخش جذابی است که هواداران تیم های راه یافته آن را پیگیری می کنند. تیم ملی ایران به عنوان یکی از 32 تیم حاضر در این دوره از رقابت ها، هنوز اسپانسر البسه خود را به صورت رسمی تعیین نکرده است. برخلاف آن چه که پیش از این گفته شده بود و طبق صحبت های امروز ماجدی، احتمال دارد حتی اسپانسر تیم ملی خارجی باشد.

در بسیاری از سایت های مربوط به کیت و کفش ورزشی از برند مجید به عنوان تامین کننده البسه تیم ملی یاد شده؛ برندی که در انتخابی جام جهانی، ملی پوشان لباس هایش را به تن می کردند. طبق گفته میرشاد ماجدی اما هنوز تامین کننده البسه تیم ملی در قطر 2022 نهایی نشده است.

سرپرست فدراسیون با اشاره به اولویت هایی که در نظر گفته شده در این خصوص تاکید کرد: فدراسیون فوتبال یک فراخوان داد و چند شرکت هم حضور داشتند. باید صرف و صلاح فدراسیون و داشته هایی که اسپانسر در اختیارمان می گذارد را در نظر بگیریم. شما می دانید که ما چه مشکلاتی قبلا  داشتیم. با برندی که می بندی و نمی تواند البسه را تامین کند، نبندی بهتر است. بحث ما در هیات رئیسه این بود که بتوانیم در حداقل زمان، حداکثر بهره را ببریم؛ یعنی البسه در دسترس ما باشد و بلافاصله بتوانیم از آن استفاده کنیم.

ماجدی در پاسخ به این سوال که برند البسه تیم ملی خارجی خواهد بود یا داخلی گفت: تا آخر هفته آینده این موضوع مشخص خواهد شد. به دنبال این هستیم که با یک برند ایرانی یا خارجی توافق کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها