أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۰۸۲۰۰
زمان انتشار: ۱۱:۳۵     ۰۷ تير ۱۴۰۱
شرکت دولتی گازپروم روسیه اعلام کرد که عرضه گاز را از طریق خط لوله ترک استریم، پس از اتمام تعمیرات سالانه، از سر گرفته است.

روسیه پمپاژ گاز از طریق خط لوله ترک استریم را از سر گرفت

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت دولتی گازپروم روسیه روز دوشنبه اعلام کرد که عرضه گاز را از طریق خط لوله ترک استریم، پس از اتمام تعمیرات سالانه، از سر گرفته است.

گازپروم گفت: تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده در خط لوله گاز ترک استریم که در دوره 21 تا 28 ژوئن 2022 برنامه‌ریزی شده بود، به پایان رسید. انتقال گاز دوشنبه در ساعت 20:00 به‌وقت مسکو از سر گرفته شد.

خط لوله گاز ترک استریم از دو رشته تشکیل شده است؛ یکی از آنها برای گازرسانی به مصرف‌کنندگان در ترکیه و دیگری برای انتقال گاز به کشورهای جنوب و جنوب شرقی اروپا در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزاش، اواخر دسامبر سال گذشته میلادی شرکت صادرات گازپروم و شرکت بوتاس ترکیه قرارداد جدیدی به‌مدت 4 سال برای تأمین 5.75 میلیارد مترمکعب گاز در سال از طریق این خط لوله گاز امضا کردند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها