کد خبر: ۵۰۸۲۷۴
زمان انتشار: ۱۴:۰۸     ۰۷ تير ۱۴۰۱
طی روزهای اخیر؛
طی روزهای اخیر یک کودک افغانستانی ساکن قم، مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفته و متاسفانه بر اثر شدت جراحات، جان خود را از دست داده است.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه 598، صبح امروز داوود مدرسیان فعال فضای مجازی در توئیتر خود خبر ناگوار مرگ یک کودک بر اثر حمله سگ های ولگرد را منتشر کرد.

حمله سگ‌های ولگرد به مرگ کودک قمی انجامید + عکس

طی روزهای اخیر یک کودک افغانستانی ساکن قم، مورد حمله سگ های ولگرد قرار گرفته و متاسفانه بر اثر شدت جراحات، جان خود را از دست داده است.

در این حادثه که در منطقه دامشهر که در خارج از محدوده شهری قم اتفاق افتاده است، سگ های ولگرد به شدت این کودک را مجروح کردند که پس از انتقال وی به بیمارستان، علیرغم تلاش پزشکان به دلیل شدت جراحات و خون ریزی شدید، متاسفانه این کودک جان خود را از دست داده است.

خبرنگار پایگاه 598 برای بررسی صحت موضوع، با حضور در بیمارستان شهدا قم، علت فوت این کودک را جویا شده است که پرسنل بیمارستان مرگ این کودک را بر اثر جراحات وارده، علی رغم تلاش چند ساعته پرسنل تایید کرده اند.

تعداد سگ‌های ولگرد در کشور روز به روز در حال افزایش است و این مهمانان ناخوانده حیات وحش ایران، به یکی از اصلی‌ترین معضلات برای گونه‌های ارزشمند حیات وحش و همچنین سلامت شهروندان تبدیل شده‌اند. عقیم کردن، واکسیناسیون، جمع‌آوری و نگهداری سگ‌ها توسط سازمان‌های مسئول و ممنوعیت غذارسانی به آن‌ها از جمله مواردی است که کارشناسان محیط زیست برای کنترل جمعیت سگ‌های ولگرد همواره به آن تأکید کرده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها