پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم: مَثَلُ المُؤمِنِ کَمَثَلِ النَّحلَةِ ؛ لا یَأکُلُ إلّا طَیِّبا ، ولا یَضَعُ إلّا طَیِّبا **** مؤمن مانند زنبور عسل است؛ جز پاک و پاکیزه نمی‌خورد و جز پاک تولید نمی‌کند.

      
کد خبر: ۵۰۸۸۹۵
زمان انتشار: ۱۳:۳۸     ۱۵ تير ۱۴۰۱
کارگاه دو روزه « توسعه مهارت های آموزشی و هم اندیشی » بانک ملی ایران در مشهد مقدس آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، عباس شفیعی رئیس هیات مدیره بانک در این مراسم که محمد شیریجیان عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و تحول، فرهاد معقول عضو هیات عامل و معاون منابع انسانی ، محمد رضایی رئیس اداره کل سرمایه انسانی ، حامدرضا فقیهیان رئیس اداره کل تحقیقات و مدیریت استراتژیک ، معاونان و کارشناسان آموزش ادارات امور سراسر کشور حضور داشتند، گفت: فرایند «یادگیری» پیوسته و پایدار است و هیچ کارمندی نباید تا آخرین لحظه خدمت، از آموزش بی نیاز باشد.

شفیعی تاکید کرد: نیروهای انسانی در سازمان بزرگی مانند بانک ملی ایران باید بیاموزند که چگونه خود را با تغییرات سریع بانکداری نوین ، تطبیق داده و چابک تر از قبل عمل کنند.

وی افزود: جایگاه بانکداری در کشور ما متعالی است اما باید نحوه فعالیت های این حوزه با دریافت آموزش های جدید، به روز رسانی شود .

رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: راز توسعه یک سازمان در سرمایه انسانی تاب آور و آموزش دیده و به دنبال آن اجرای روش های جدید در حوزه های کاری مختلف است.

وی تاکید کرد: انعطاف پذیری کارکنان در مقابل تغییرات پر سرعت تکنولوژی بانکداری و آموزش پذیری آنها، لازمه حیات سازمان ها در دنیای امروز است.

شفیعی در پایان ضمن تاکید بر اینکه بخش آموزش بانک در سال های اخیر با سرعت قابل قبولی با برنامه های کلان مدیریتی و تکنولوژی های نوین آموزشی همراه شده است، خواستار همسان سازی خدمات بانکی و رفتارهای سازمانی متناسب با تغییر نوع مخاطبان و ذایقه های نسل جدید شد.

مهدی لطیفی رئیس اداره کل آموزش نیز در این کارگاه، رویه های آموزشی موجود در بانک را همسو با اهداف کلان مدیریتی و کاربردی کردن آن دانست و گفت: کارشناسان این بخش، جدیدترین شیوه های آموزشی و بهترین اساتید را در دوره های آموزشی به کار می گیرند تا اثربخشی نهایی این فرایند در عملکرد بانک به خوبی نمایان شود .

وی افزود: مهم ترین هدف آموزش نیروی انسانی اعمال تغییرات سریع در بانک ملی ایران همراستا با تغییرات گسترده بانکداری در جهان است.

حمید صفای نیکو ، رئیس اداره امور شعب استان خراسان رضوی نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب ارائه کرد .

گفتنی است در نخستین روز این کارگاه، دغدغه های آموزشی کارکنان مطرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت . در روز دوم برگزاری این همایش نیز اساتید برجسته در پنل های تخصصی حضور یافته و چشم انداز و ضرورت های آموزش نیروی انسانی در بانک ملی ایران، با همفکری و تبادل تجربه معاونان و کارشناسان آموزش در سراسر کشور مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها