کد خبر: ۵۰۸۹۳۷
زمان انتشار: ۰۹:۲۹     ۱۶ تير ۱۴۰۱
به دنبال شکایت یکی از نهادهای اقتصادی علیه کارگردان فیلم مستند "قزل قیه" و صدور کیفرخواست علیه وی به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه، پرونده وی به دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی ویژه کارکنان دولت ارجاع شده بود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از خبرگزاری حوزه از تهران، به دنبال شکایت یکی از نهادهای اقتصادی علیه کارگردان فیلم مستند "قزل قیه" و صدور کیفرخواست علیه وی به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه، پرونده وی به دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی ویژه کارکنان دولت ارجاع شد.

بر اساس گزارش دریافتی از اداره کل حقوقی و امور مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر، به محض دریافت گزارش این اتفاق، موضوع در این اداره کل بررسی و پس از آنکه احراز شد تولید و پخش مستند یاد شده در راستای مطالبه گری مردمی و امر به معروف و نهی از منکر مسئولان بوده و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بر آن صدق نمی کند، مراتب را طی نامه ای به شعبه رسیدگی کننده منعکس کرد.

حال گزارش رسیده که دادگاه با لحاظ دفاع وکلای مدافع و به علت عدم احراز قصد مجرمانه، کارگردان مستند یاد شده را از اتهام انتسابی تبرئه کرده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها