کد خبر: ۵۰۸۹۵۴
زمان انتشار: ۱۱:۴۵     ۱۶ تير ۱۴۰۱
به احتمال فراوان ایوان زایتسف امروز مقابل ایران به میدان خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، با وجود میزبانی ایتالیا در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها و قطعی بودن حضور این تیم در فینال رقابت‌ها، آن‌ها تا به اینجای مرحله گروهی نتایج خوبی کسب کرده اند. تیم دی جورجی از ۸ بازی گذشته خود شش برد کسب کرده تا نشان دهد که با وجود پوست اندازی قابل توجه، ایتالیا همچنان یکی از برترین قدرت‌های والیبال دنیاست.

نکته قابل توجه درباره لیست تیم‌ملی ایتالیا در دو‌ هفته ابتدایی لیگ ملت‌ها به غیبت فوق ستاره این تیم باز می‌گشت. ایوان زایتسف در دو هفته ابتدایی لیگ ملت‌ها در ترکیب تیم ملی ایتالیا حضور نداشت و استراحت کرد که البته یکی از دلایل این غیبت مصدومیت جزئی این فوق‌ستاره بود. با این وجود در روزهای اخیر مشخص شد که او در هفته سوم مسابقات تیم دی جورجی را همراهی خواهد کرد.

با این حال زایتسف در بازی اول ایتالیا در هفته سوم مقابل بلغارستان به میدان نرفت تا رونمایی از او به تاخیر بیفتید. دیروز اما دی‌جورجی، سرمربی تیم ملی ایتالیا تایید کرد که به دلیل اهمیت مسابقات برای ایتالیا، ایوان زایتسف در بقیه بازی های هفته سوم برای آن‌ها به میدان خواهد رفت بنابراین به احتمال فراوان امروز از فوق ستاره ایتالیایی ها در گدانسک و مقابل ایران رونمایی خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها