کد خبر: ۵۰۹۰۵۴
زمان انتشار: ۱۳:۰۴     ۱۸ تير ۱۴۰۱
عزیزالله محمدی رییس سابق سازمان لیگ برتر فوتبال ایران برای انتخابات فدراسیون ثبت نام کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از ورزش سه، در فاصله دو روز تا پایان مهلت ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال، اولین گزینه جدی انتخابات وارد میدان شد و در ساعات ابتدایی صبح شنبه با حضور در فدراسیون، ثبت نام رسمی اش را انجام داد.
عزیزالله محمدی برخلاف گمانه زنی های مختلف و زودتر از گزینه های احتمالی نظیر مهدی تاج، مهدی محمدنبی، مصطفی آجورلو، حیدر بهاروند، میرشاد ماجدی، صبح امروز خودش را به ساختمان فدراسیون رساند و به صورت رسمی کمپین انتخاباتیش را رونمایی کرد.
عزیز محمدی در لیست نواب رییس، علی فتح الله زاده را به عنوان نایب رییس اول و محمدرضا کافی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون را به عنوان نایب رییس دوم معرفی کرده است.
به گفته نزدیکان وی، هدف او از شرکت در انتخابات، ایجاد آرامش در فوتبال و بازگرداندن مسیر به ریل موفقیت و ثبات است و اعتقاد دارد وضعیت فعلی زیبنده فوتبال ایران نیست و در آستانه جام جهانی، افرادی باید در فدراسیون فوتبال حضور داشته باشند که در ابتدا پرنسیب مدیریتی را برای فدراسیون به ارمغان بیاورند و در مرحله بعدی ارتباطات مناسبی با دولت و نهادهای حاکمیتی برقرار کنند و فعالیت های بنیادین در فدراسیون انجام شود.
باید منتظر ماند و دید عزیز محمدی با چه استراتژی ای وارد انتخابات می شود و با چه برنامه و هدفی قرار است سکان هدایت فدراسیون فوتبال را در دست بگیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها