کد خبر: ۵۰۹۱۱۹
زمان انتشار: ۰۹:۵۸     ۲۰ تير ۱۴۰۱
ملی‌پوش والیبال ایران با کسب ۱۹۳ امتیاز در رده دوم امتیازآورترین بازیکنان رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲ با معرفی تیم‌های برتر این رقابت‌ها به پایان رسید. تیم‌های ایتالیا، لهستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، برزیل، ایران و هلند با کسب جایگاه‌های اول تا هشتم این مسابقات به مرحله نهایی این مسابقات صعود کردند.  

در پایان این بازی‌ها در مرحله مقدماتی، نیمیر عبدالعزیز از تیم ملی والیبال هلند توانست با کسب ۲۳۱ امتیاز در رده اول امتیازآورترین بازیکن این مسابقات قرار بگیرد. پس از او امین اسماعیل‌نژاد، ملی پوش والیبال ایران با کسب ۱۹۳ امتیاز دومین امتیازآورترین بازیکن این مسابقات نام گرفت. یوجی نشیدا ستاره والیبال ژاپن هم با کسب ۱۹۳ امتیاز در رده سوم این جدول قرار گرفته است.  

اسماعیل نژاد با کسب ۱۶۹ امتیاز در حمله، ۱۱ امتیاز در دفاع و ۱۳ امتیاز در سرویس توانست در این جایگاه قرار بگیرد درحالی که نیشیدا با کسب ۱۵۶ امتیاز از حمله، ۱۰ امتیاز از دفاع و ۲۷ امتیاز از سرویس توانست در مجموع ۱۹۳ امتیاز کسب کند.

در بخش بهترین مهاجمان در مرحله مقدماتی،  نیمیر عبدالعزیز(۱۹۱ امتیاز)،  اسماعیل نژاد(۱۶۹ امتیاز) و نیشیدا(۱۵۶ امتیاز) به ترتیب در رده‌های اول تا سوم این مسابقات ایستادند.

در بخش بهترین مدافعان لیگ ملت‌های والیبال، اسوتوسلاو گوتسف بازیکن تیم ملی والیبال بلغارستان (۳۵ امتیاز)، فلاویو گالبرتو از برزیل (۲۷ امتیاز)،  آگوستین لوسر از آرژانتین(۲۶ امتیاز) در رده‌های اول تا سوم این بخش قرار گرفتند. هم‌چنین مهدی جلوه با کسب ۱۹ امتیاز در رده هشتم بهترین مدافع لیگ ملت‌های والیبال در بخش مقدماتی ایستاد.

در بخش بهترین سرویس‌زن، نیمیر عبدالعزیز از هلند(۳۰ امتیاز)، ایشیکاوا از ژاپن(۲۹ امتیاز) و نیشیدا از ژاپن(۲۷ امتیاز) در رده‌های اول تا سوم این مسابقات ایستادند.

در بخش پاسورها، محمدطاهر وادی ملی پوش والیبال ایران با ۱۹۹ پاس موفق در رده دهم قرار گرفت.  

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال لهستان قرار است در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها با والیبال ایران بازی کند.

برنامه مرحله حذفی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۲: 

ایتالیا - هلند

لهستان- ایران 

آمریکا - برزیل 

فرانسه - ژاپن

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها