کد خبر: ۵۰۹۲۴۸
زمان انتشار: ۱۰:۴۹     ۲۱ تير ۱۴۰۱
روز گذشته ثبت نام از نامزدها برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و هم چنین اعضای هیئت رییسه به پایان رسید. به زودی کمیته بدوی انتخابات اسامی نامزدهای تایید شده را برای اعضای مجمع اعلام خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، کامرانی فر – دبیر کل فدراسیون فوتبال با اشاره به این موضوع اعلام کرد: افراد زیادی برای ریاست، نواب رئیس و نماینده باشگاه‌ها ثبت نام کردند و به زودی پرونده افراد زیادی در کمیته بدوی بررسی می شود و لیست نهایی اعلام خواهد شد. لیست نهایی با ثبت‌نام کننده‌ها متفاوت است. برخی افراد باید از پست های خود استعفا بدهند و پس از آن، فهرست نهایی را منتشر می کنیم. یک سری از افراد هم نقص مدرک دارند که باید آن را تکمیل کنند. از امروز بررسی مدارک افراد ثبت‌نام کننده بررسی خواهد شد. افراد باید در سامانه ثبت‌نام و سپس در فدراسیون فوتبال حضور پیدا می‌کردند تا امضای خود را به قطعیت برسانند که این اتفاق افتاد.

او  در خصوص این موضوع که بعضی از نامزدها از جمله واعظ آشتیانی 5 امضا را برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نداشت؛ گفت: من این خبر (نداشتن پنج امضای واعظ آشتیانی برای ثبت نام) را تایید نمی‌کنم چون افراد رسیدگی کننده، انتخاباتی هستند و پرونده در اختیارشان قرار می گیرد. هنوز هیچ کسی نمی داند تعداد امضاها و تاییده‌ها چقدر است چون دسترسی را در اختیار هیچ کسی قرار ندادیم. صبر کردیم تا تاییدیه‌ها در پرونده‌ها قرار بگیرد و مطمئن باشید این خبر از طرف فدراسیون فوتبال منتشر نشده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها