أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۰۹۷۹۰
زمان انتشار: ۱۱:۲۳     ۲۸ تير ۱۴۰۱
جذب بازیکن از سوی تیم ملوان در روزهای منجر به پایان فصل نقل و انتقالات سرعت بیشتری گرفته است و به نظر می رسد ملوان متناسب با بودجه ای که در اختیار دارد بازیکنان دلخواه را جذب خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، جدیدترین بازیکنی که تیم ملوان در اختیار گرفته مسعود زائرکاظمین وینگر تیم شهر خودرو است. بازیکنی که فصل گذشته ارایه گر بازی های خوبی در ترکیب تیم مشهدی بوده اما در پایان فصل به همراه هم تیمی هایش یک اتفاق تلخ را تجربه کرد؛ سقوط به دسته پایین تر. با این حال او به عنوان سهمیه لیگ برتری به تیم ملوان پیوست.

ملوان پیش از این بازیکنانی چون ایمان صادقی از فجر سپاسی، اکبر ایمانی از تراکتور، محمود مطلق زاده از صنعت نفت و ... را بخدمت گرفته بود و به نظر می رسد در حال نزدیک شدن به خریدهای پایانی اش است. با شروع تمرینات تیم ملوان زیر نظر مازیار زارع دغدغه های این تیم به حداقل رسیده و به نظر می رسد تنها نگرانی انزلی چی ها پیش از شروع بازی ها تایید استادیوم تختی انزلی برای میزبانی بازی های لیگ برتر در فصل آینده باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها