کد خبر: ۵۱۰۰۷۵
زمان انتشار: ۱۲:۱۶     ۳۰ تير ۱۴۰۱
در پاسخ به درخواست شهروندان عزیز برای افزایش ساعت کار میادین و در مساعدت به بهره برداران سخت کوش سازمان میادین و همکاران پرتلاش، مکانیزه شدن خدمات مهمترین مسیر دستیابی به این موضوع است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر احداث چند میدان میوه و تره بار دیگر در منطقه ۲۲ اظهار کرد: ما در حال حاضر ۱۲ میدان میوه و تره بار در منطقه ۲۲ داریم که حداقل ۷ مرکز دیگر با همکاری شهردار محترم منطقه تا پایان سال ایجاد خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر افزایش ساعت کاری میادین میوه و تره بار شهرداری تهران افزود: ما در پاسخ به درخواست شهروندان، ساعت کار میادین میوه و تره بار را افزایش خواهیم داد.

فصاحت با بیان اینکه در زمینه مکانیزه کردن خدمات میوه و تره بار، تمهیدات خوبی اندیشیده شده گفت: در پاسخ به درخواست شهروندان عزیز برای افزایش ساعت کار میادین و در مساعدت به بهره برداران سخت کوش سازمان میادین و همکاران پرتلاش، مکانیزه شدن خدمات مهمترین مسیر دستیابی به این موضوع است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بیان کرد: در زمینه افزایش ساعات کاری مراکز نیز، به نحوی عمل خواهیم کرد که به استراحت کارکنان صدمه ای وارد نشود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها