کد خبر: ۵۱۰۹۲۹
زمان انتشار: ۱۳:۳۰     ۰۹ مرداد ۱۴۰۱
همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان سیدالشهدا علیه‌السلام سامانه صدای هیأت برای اعلام نقطه نظرات و گزارش مردمی در مراسم هیأت‌ها و همچنین حل مشکلات و معضلات اجرایی هیأت‌های سراسر کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان سیدالشهدا علیه‌السلام سامانه صدای هیأت برای اعلام نقطه نظرات و گزارش مردمی در مراسم هیأت‌ها و همچنین حل مشکلات و معضلات اجرایی هیأت‌های سراسر کشور توسط سازمان هیأت و تشکل‌های دینی آغاز به کار کرد.

صدای هیأت رسالتش رسیدگی به مشکلات هیأت‌های مذهبی و پیگیری امور جاری این تشکیلات مردم‌نهاد و همچنین پیگیری گزارش‌های مردمی در این حوزه است. «صدای هیأت» طرحی است که از دو سال پیش توسط سازمان هیأت و تشکل‌های دینی و سازمان تبلیغات اسلامی، به‌منظور دریافت نقطه‌نظرات مردم و هیأت‌های مذهبی راه‌اندازی شده است و اکنون در سال سوم نسخه بهینه یافته آن آغاز به کار کرده است.

این سامانه در دو بخش ویژه مسئولان هیأت و عموم مردم عزادار مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و به طور خاص تمرکزش را روی برگزاری مراسم و آئین‌های تعزیت و تهنیت اهل‌بیت علیهم‌السلام، به ویژه ماه محرم به عنوان مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین مراسمات قرار داده است.

مشکلات مجالس محرم را به «صدای هیأت» بگویید+فیلم

 مسئولان و مدیران هیأت‌های مذهبی می‌توانند در کنار ارائه پیشنهادها و انتقادات خود در حوزه فعالیتشان، مشکلات و موانعی که در برگزاری برنامه‌هایشان در برابر رویشان است و پیگیری آن نیاز به یک پیگیری حقوقی و سازمانی دارد را از این طریق به گوش خدمت‌گزاران خود در سازمان هیأت برسانند تا از این مجرا مسائل به‌وجود‌آمده حل‌و‌فصل شود.

همچنین تمام مردم و مخاطبان هیأت‌ها می‌توانند در کنار انتقال پیشنهادها و انتقادات خود در حوزه برگزاری مراسم عمومی، در صورت داشتن گزاش و یا انتقادی از برگزاری مراسمی خاص در محل خود به این سامانه مراجعه کنند تا خدمتگزارانشان در سازمان هیأت به حل آن موضوع کمک کنند.

برای ارتباط با سامانه صدای هیأت می‌توانید عدد ۱ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۴۶۱۵ ارسال کرده و یا به وبگاه اینترنتی صدای هیأت با نشانی https://sedayeheyat.ir مراجعه نمایید و نقطه نظرات، گزارش‌ها و یا مشکلات خود را در این سامانه مطرح کنید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها