کد خبر: ۵۱۱۰۴۸
زمان انتشار: ۱۲:۴۹     ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه باران های رگباری روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هم ادامه خواهد داشت، گفت: پیش‌بینی می‌شود روز چهارشنبه جوی آرام در اغلب نقاط کشور داشته باشیم.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، صادق ضیائیان درباره وضعیت جوی کشور در روزهای آینده و ادامه فعالیت سامانه موسمی مانسون اظهار کرد: فردا در بخش‌هایی از استان های فارس، کرمان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان،کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان و یزد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک داریم.

وی افزود : فردا در برخی نقاط اردبیل، گیلان، همدان، مازندران، مرکزی، زنجان، قزوین، البرز، تهران و شمال استان های خراسان شمالی، سمنان و خراسان رضوی نیز رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز سه شنبه ۱۱ مرداد در برخی نقاط سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، غرب فارس، شمال و شرق خوزستان، برخی نقاط بوشهر، ارتفاعات هرمزگان، اردبیل و ارتفاعات استان البرز ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت گاهی گرد و خاک داریم و در سایر مناطق کشور جوی به نسبت پایدار حاکم است.

وی گفت: در پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک ادامه دارد.

ضیائیان در تشریح وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: آسمان تهران روز آینده قسمتی ابری گاهی بارش پراکنده و فردا شب نیز قسمتی ابری با وزش باد و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران ۳۵ و ۲۶ درجه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: روز آینده شهرکرد با کمینه دمای ۱۷ درجه بالای صفر و اردبیل و کمینه دمای ۱۶ درجه بالای صفر خنک ترین مراکز استان و اهواز با بیشینه دمای ۴۴ درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها