أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۱۴۹۷
زمان انتشار: ۲۰:۳۵     ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
یکی از رهبران حماس به شهادت خالد منصور از فرماندهان جهاد اسلامی فلسطین واکنش نشان داد و از تداوم نبرد وحدت میادین علیه صهیونیستها خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فلسطین الیوم، اسماعیل رضوان از رهبران حماس اعلام کرد که ترور شهید خالد منصور و همراهانش خللی به مقاومت وارد نمی‌کند و این مسیر متوقف نخواهد شد.

وی رژیم صهیونیستی را مسئول جنایات شهادت زنان و کودکان دانست.

رضوان گفت: سکوت جامعه بین المللی و سازش برخی رژیم‌ها وحمایت آمریکا عامل تشویق اشغالگران برای ارتکاب جنایات بیشتر علیه ملت ما است.

وی افزود: مقاومت از ملت فلسطین و مقدسات آن به هر اندازه که تاوان داشته باشد، دفاع خواهد کرد و با اتاق عملیات مشترک و وحدت میادین نبرد را به پیش می‌برد و خواری و ننگ را برای سران اشغالگر رقم خواهد زد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها