کد خبر: ۵۱۳۰۹۷
زمان انتشار: ۰۹:۱۱     ۱۳ شهريور ۱۴۰۱
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز هیبت ناوها و ناوچه‌های آمریکایی‌ در خلیج فارس شکسته شده است، گفت: به همت نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه، اشراف هوشمند اطلاعاتی و رصد لحظه‌ای، ثبات امنیت در خلیج فارس و دریای عمان برقرار شده است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از جهان نيوز،  یادواره بزرگداشت شهید نورعلی یونسی و آلاله‌های سرخ مسجد باب‌الحوائج ترک‌محله شهرستان قائمشهر با حضور علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران و سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا برگزار شد.

تنگسیری در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطرشهدا و امام شهدا، با اشاره به اینکه شهدا جان خویش را نثار کردند تا امنیت را در جامعه به ارمغان بیاورند، گفت: خانواده‌های شهدا با ایثارگری خود موجب شدند تا اسلام بماند.

وی با بیان اینکه با توجه به آیه قرآن شهدا زنده هستند، افزود: شهدا هیچ گاه در مقابل دشمن عقب نشینی نکردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه در شناسایی‌ها و عملیات‌های دریایی ما عنایت شهدا را می‌بینیم، ادامه داد: هیبت ناوها و ناوچه‌های آمریکایی‌ها در خلیج فارش شکسته شد.
تنگسیری با تصریح بر اینکه هفت کشور آمریکا، انگلیس، فرانسه، نیوزلند، ایتالیا، کانادا و استرالیا اجازه عبور در آبهای سرزمینی ما ندارند،گفت: در زمان طاغوت نیروی دریایی ارتش نه مجهز به موشکهای برد بلند بود و نه در عمق دریاها میرفت اما امروز افتخار می‌کند در تمام آب‌های دنیا حضور پیدا می‌کند و این افتخار را شهدا به ارمغان آوردند.

وی با تصریح بر اینکه فقط در نیروی دریایی سپاه ما چندین موشک را تولید می‌کنیم، خاطرنشان کرد: امروز نیروی دریایی سپاه قاطعانه در خلیج فارس، دریای عمان و دریاهای آزاد در مقابل دشمن ایستادند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به دزدی نفتکش ایرانی با دخالت آمریکایی‌ها، اضافه کرد: نیروی دریایی سپاه در یک زمان بسیار کوتاه این نفتکش را آزاد کرد.

تنگسیری با تاکید بر اینکه  به همت نیرو‌های دریایی ارتش و سپاه، اشراف هوشمند اطلاعاتی و رصد لحظه‌ای، ثبات امنیت در خلیج فارس و دریای عمان برقرار شده است، بیان کرد: نیروی دریایی سپاه و ارتش با تعامل، هم افزایی به انجام مأموریت‌های محوله با‌صلابت اقدام می‌کنند.

وی با تصریح بر اینکه کشور‌های فرامنطقه‌ای مسؤولیتی خلیج فارس ندارند، افزود: ایران و کشور‌های مسلمان منطقه مسؤول برقراری ثبات و امنیت دریایی در خلیج فارس هستند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه به نقش اثرگذار و تعیین کننده ایران در منطقه هم اشاره کرد و گفت: ایران از مظلومان و جبهه مقاومت دفاع و حمایت می‌کند.

تنگسیری با بیان اینکه آمریکایی‌ها قبیحانه عمل می‌کنند و در خلیج فارس حضور دارند، خاطرنشان کرد: خلیج فارس متعلق به مسلمانان و متعلق به کشورهای منطقه است.

وی با تاکید بر اینکه ما در مقابل دشمنان با صلابت ایستاده‌ایم، گفت: در یک سال و نیم گذشته ۶ عملیات انجام و ۹ شهید تقدیم انقلاب شد و ماهم به نیت این ۹ شهید، ۹ سیلی محکم به آمریکایی‌ها زدیم، ما با الگوگیری از امام حسین (ع) در مقابل دشمنان پیروزیم و در این راه تا آخر با حسین زمان می‌مانیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها