أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۳۱۰۹
زمان انتشار: ۰۹:۴۸     ۱۳ شهريور ۱۴۰۱
مدیرعامل بازار متشکل ارزی گفت: ۹۰۰ شعبه بانکی و صرافی در کشور برای ارائه ارز اربعین تدارک دیده شده که اطلاعات آن‌ها در وبگاه بازار متشکل ارزی موجود است.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از صدا و سیما: مدیرعامل بازار متشکل ارزی گفت: ۹۰۰ شعبه بانکی و صرافی در کشور برای ارائه ارز اربعین تدارک دیده شده که اطلاعات آن‌ها در وبگاه بازار متشکل ارزی موجود است.در عراق هر هزار دینار ۲۱۵۰۰ تومان و هر صد دلار ۱۴۷.۵  هزار دینار معامله می‌شود. اما در کنار این شلوغی و کمی آن طرف‌تر بانک‌هایی خلوت که همان ارز را با همان قیمت و سرعتی بالاتر به متقاضیان ارائه می‌کنند.

مدیرعامل بازار متشکل ارزی امروز بازدیدی از برخی بانک‌های منتخب داشت. طبق بخشنامه بانک مرکزی از هفته پیش پنج بانک ملی، ملت، سپه، صادرات و تجارت در کنار صرافی‌های مجاز مسئول ارائه ارز به زائرین هستند.

در کل کشور هم ۹۰۰ شعبه بانکی و صرافی مجاز که لیست همه شعب در سایت بانک و بازار متشکل ارزی قرار گرفته آماده ارائه خدمت به زوار هستند.البته مردم از عملکرد بانک‌ها گلایه‌هایی هم داشتند.

به گفته آقای هامونی هیچ بانکی نباید کپی کارت ملی برای ارز اربعین از مردم دریافت کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها