أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۳۳۸۴
زمان انتشار: ۱۱:۰۰     ۱۷ شهريور ۱۴۰۱
رئیس سازمان وظیفه عمومی خبر داد؛
رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: تمهیدات برای خروج مشمولان به خدمت از کشور و شرکت در کنگره بزرگ اربعین اندیشیده شده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، سردار تقی مؤمنی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار داشت: همه مشمولان خدمت نظام وظیفه عمومی که درخواست خروج از کشور به قصد زیارت اربعین را دارند و مشغول به خدمت سربازی هستند، برای این افراد تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

وی افزود: همه مشمولان خدمت وظیفه در خواست خروج از کشور به قصد زیارت اربعین داشته باشند از طریق اینترنت ثبت می‌شود، پس از مرحله ثبت به سامانه وظیفه عمومی منتقل می‌شود و به سامانه گذر نامه منتقل می‌شوند و می‌توانند به راحتی از مرز خارج شوند.

وی ادامه داد: بنابراین اولین قدمی که برای تسهیل مشمولان خدمت وظیفه عمومی در سال جاری اندیشیده شد، ثبت نام اینترنتی بود یعنی بتوانند بدون مراجعه حضوری درخواست خود را ثبت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی عنوان کرد: مسئله بعدی عدم دریافت وثیقه است، کسانی که از کشور خارج شوند باید مبلغی را به عنوان وثیقه پرداخت کنند یا ضمانت بگذارند که در موقع برگشت عودت می‌دهیم، اما برای زوار اربعین حسینی این موضوع رایگان است.

سردار مهری تصریح کرد: می‌توانند همین که در سامانه وظیفه عمومی از طریق سایت مربوطه ثبت نام کردند می‌توانند موضوع خروج را انتخاب کنند و تأیید به سامانه گذرنامه می‌شود و می‌توانند از مرز خارج شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها