کد خبر: ۵۱۳۵۶۷
زمان انتشار: ۱۱:۲۶     ۱۹ شهريور ۱۴۰۱
زنان دیگر تیم‌ها فعلا در همان ورزشگاه آزادی
در حال حاضر بانوان طرفدار تیم های استقلال و پرسپولیس می توانند برای تماشای بازی تیم محبوب خود وارد استادیوم شوند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، موازات با حضور بانوان طرفدار این دو تیم در استادیوم آزادی تماشاگران خانم دیگر تیم ها هم انتظار دارند با حضور در استادیوم از نزدیک تماشاگر مسابقات لیگ برتر باشند به خصوص که در برخی از شهرها استادیوم ها همانند آزادی شرایط خوبی برای میزبانی از بانوان دارد.

سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات در واکنش به این  موضوع و هم چنین حضور طرفداران خانم تیم نساجی در استادیوم آزادی به برنامه رادیویی تهران ورزشی این طور جواب داد: اعتراضات و سوال‌هایی در مورد نحوه حضور بانوان در استادیوم‌های دیگر وجود دارد. چندین سال بود که حضور بانوان را روی سکوها نداشتیم. تسهیلات، شرایط و فضای حضور این عزیزان پیش‌بینی نشده بود. هیچ گونه زمینه‌سازی وجود نداشت. بعضاً در چند بازی ملی حضور داشتند که تیم رقیبی هم وجود نداشت و همه طرفدار تیم ملی کشورمان بودند. الان عملاً می‌بینیم که برای تیم نساجی که تیم رقیب است بانوان حضور خواهند داشت. باید تمامی موارد را در قالب الزامات حضور بانوان جمع‌آوری کنیم تا دستورالعملی شود و در اختیار استادیوم‌های دیگر بگذاریم. استادیوم آزادی هنوز در حال تأمین شرایط است. شرایط به گونه‌ای است که با آزمایش و خطا جلو می‌رویم به عنوان مثال در هفته دوم که بانوان حضور داشتند چیزی به نام صندوق امانات برای آن‌ها در نظر گرفته نشده بود.

رییس کمیته مسابقات در این خصوص ادامه داد: به همین خاطر احساس کردیم این نیاز است و باید ساخته شود. امکاناتی از این قبیل وجود دارد که باید توسعه پیدا کنند تا خواهران و دختران ما با آرامش بیشتری بتوانند روی سکوها حضور داشته باشند. چون در فضای آزمایش هستیم و هنوز به قطعیت حضور بانوان با امکانات و شرایط کامل نرسیده‌ایم خواهش می‌کنم متقابلاً با پلیس همکاری لازم را داشته باشند. شرایط را به گونه‌ای فراهم کنند تا ما بتوانیم هر چه زودتر امکانات را برایشان فراهم و این تجربه را به ورزشگاه‌های دیگر منتقل کنیم. شاید این گروه، گروه پیشرویی است برای حضور بانوان در کل ورزشگاه‌های کشور، کمک و همراهی آن‌ها کمک می‌کند تا هر چه زودتر به این تصمیم برسیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها