کد خبر: ۵۱۳۹۴۹
زمان انتشار: ۱۰:۱۱     ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: در پایانه‌های مرزی هم وسائل حمل و نقل عمومی مهیا است و هم جاده‌ها ترافیک روانی دارند و همچنین خدمات و امکانات مناسبی برای پذیرایی از زائران فراهم است.

به گزارش پایبری 598 به نقل از خبرگزاری فارس، سیدمجید میراحمدی رئیس ستاد مرکزی اربعین صبح امروز چهارشنبه 23 شهریور در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره آخرین وضعیت پایانه‌های مرزی اظهار داشت: به حمدالله وضعیت خوبی در پایانه‌های مرزی برای تردد زائران چه در رفت و چه در آمد فراهم است؛ طبق برنامه‌ریزی ستاد مرکزی اربعین مبنی بر انجام سفر دو مرحله‌ای زائران جهت سهولت در حمل و نقل ایشان، امروز شاهدیم که این مهم محقق شده است.

وی در توصیه‌ای به زائرانی که قصد سفر زیارتی دارند، گفت: این اطمینان خاطر را به زائران می‌دهیم که در پایانه‌های مرزی هم وسایل حمل و نقل عمومی مهیا است و هم جاده‌ها ترافیک روانی دارند و همچنین خدمات و امکانات مناسبی برای پذیرایی از زائران در پایانه‌های مرزی فراهم است.

رئیس ستاد مرکزی اربعین خاطر نشان کرد: در آن سوی مرزها هم به حمدالله وضعیت خوبی را شاهد هستیم و مجموعا زائران اربعین حسینی از ورود و خروج از مرزها رضایت دارند و سفر برای زائران مهیا است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها