کد خبر: ۵۱۴۰۸۹
زمان انتشار: ۱۴:۱۸     ۲۴ شهريور ۱۴۰۱
مدیرعامل شرکت اروندان پیمانکار پروژه تخریب متروپل گفت: تخریب بخش میانی متروپل برنامه ریزی شده بود و در روزهای آینده نیز تدوام خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از آبادان، جاودان‌پور مدیرعامل شرکت اروندان پیمانکار پروژه تخریب بقایای ساختمان متروپل، با اعلام اینکه در روزهای آینده احتمال برخاستن صدای مهیب و گرد و خاک نیز وجود دارد، اظهار کرد: آوار ریزی که روز گذشته پدید آمد، در راستای عملیات برنامه ریزی شده برای تخریب ساختمان بود، این صداها بخشی از عملیات تخریب است و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی با بیان اینکه علت تاخیر در آغاز عملیات تخریب متروپل، دستیابی به یک مدل مطمئن و پایدار بود، گفت: مهار ستون‌های عمودی سازه‌های ناپایدار تصمیم نهایی برای تخریب این سازه بود که ابتدا آنها را به یکدیگر متصل کردیم تا هنگام تخریب به سمت ساختمان‌های مجاور یا خیابان‌های اطراف هدایت نشود.

مدیرعامل شرکت اروندان با اشاره به اینکه از ابتدا مقرر شد تخریب ساختمان به صورت طبقه‌ای و از بالا انجام گیرد، یادآور شد: روند تخریب این سازه تا دو ماه آینده ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص جزئیات حادثه روز گذشته، خاطرنشان کرد: در روند ریزش این بخش از سازه، یکی از کارگران مفقود شده و جستجو برای یافتن او ادامه دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها