کد خبر: ۵۱۴۴۱۵
زمان انتشار: ۰۹:۴۱     ۳۰ شهريور ۱۴۰۱
استراتژی جدید عوامل برانداز؛
بنظر می رسد نام "مهسا امینی" رمز آغاز فتنه در برخی نقاط تهران و برخی استانهای کشور بوده است.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598-رضا احمد زاده: واقعه مرگ یکی از دختران این سرزمین می تواند دل هر ایرانی را به درد آورد اما نباید در برخورد با این حادثه احساسی برخورد کرد. برخورد احساسی موجب خواهد شد تا تمامی جوانب حادثه دیده نشود و کسانی که از گذر این حادثه قصد بهره برداری های سیاسی را دارند همچنان در سایه بمانند و به هدایت و خط دهی عناصر خیابانی خود مشغول باشند.

1- قبل از هر توضیحی باید تاکید کنیم که امروز عوامل برانداز در سایه، که با استراتژی جدیدی وارد میدان شده و قصد دارند تا با تجربیات فتنه های دوره های قبل این‌بار مردم عادی را در تنش و چالش با یکدیگر قرار دهند. خبرها حاکی است که در این تجمعات فضای همدردی با خانواده مرحومه بسرعت به فضای رادیکال براندازانه و تجریه طلبانه کشیده شده و پرچم کشور که نماد هویت ایران و ایرانی است نیز به آتش کشیده شد و به عکس های سردار دلها اسائه ادب شد و...

2- البته ما ملت ایران با این صحنه ها بیگانه نیستیم لاکن حرکات امروز و همراهی های رسانه ای داخلی و خارجی و مواضع ضد فرهنگی - سیاسی برخی خود فروختگان و عناصر تروریستی متواری، حاکی از نوعی هماهنگی دارد که در اولین گام اقتدار نیروی انتظامی را که اولین سنگر در دفاع از امنیت و اقتدار کشور است را نشانه رفته است. در دوران دفاع مقدس آنانی که بیاد دارند می دانند که در حملات گسترده هوایی ابتدا پدافند اهداف مورد نظر را از کار می انداختند و سپس با خیال آسوده حملات اصلی را انجام می دادند. در روزهای گذشته نیز همین استراتژی در ابعا سیاسی آن به نمایش گذاشته شد. تلاش برای تخریب سنگر دفاعی – امنیتی کشور و سپس حمله به ارکان خواهد بود.

3- بنا به اعتراف یکی از مقامات آمریکایی قرار بود کشورهای عراق و سوریه و ایران و افغانستان مورد حمله نظامی قرار گیرند و تغییر حکومت ها مستقیما توسط خود آمریکایی ها صورت گیرد اما بین این کشورها فقط قدرت نظامی ایران از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر یافت زیرا ایران به قدرتی نظامی تبدیل شده است که آمریکا و غربی ها توان رویارویی مستقیم با آن را ندارند .لذا جنگ نرم در دستور کار آمریکا قرار گرفت، همانگونه که لیبی با همین شیوه از هم پاشید و به جنگ داخلی کشیده شد که تا به امروز نیز ادامه یافته است اگر مهره چینی های رسانه ای دشمنان را کنار هم قرار دهیم به وضوح لیبی سازی ایران در دستور کار بوده است.

4- ایمان واثق داریم که همین زنان هنجار شکن که در خیابان کشف حجاب کرده و شعارهای هنجار شکن می دادند بخوبی به این نکته آگاهی دارند که حضور امروزشان در خیابان برای حس امنیتی است که از برکت فداکاری های سربازان بی نام و نشان فراجا و وزارت اطلاعات و دیگر نیروهای نظامی - امنیتی در خود احساس می کنند. آیا اگر مورد حمله اراذل و اوباش قرار می گرفتند باز هم جرات حضور در خیابان را داشتند؟ یاد آوری این نکته نیز ضروری است که در فتنه 88 این عمل کثیف را فتنه گران انجام دادند و اگر نبود مجاهدت‌های نیروهای انقلابی ابعاد فساد فاسدان بسیار گسترده می شد. امنیت کوی و برزنی را که شما امروز در آن فریاد زده و به نیروهای انتظامی توهین و حمله می کنید محصول تلاش آنان است. برای نمونه شما را به جستجوی نمونه های فراوان حوادثی از این دست در کشورهایی مانند سوریه و عراق و افغانستان فرا می خوانیم.

در نتیجه گیری باید افزود که حوادث سیاسی و تند شدن فضای سیاسی اجتماعی کشور پازلی است که در چند ماه گذشته آغاز و امروز دلایل آن همه زمینه چینی و بستر سازی های روشن شد. حادثه فوت مهسا را باید تنها رمز آغاز فتنه ای دانست که مدتها برای آن زمینه چینی کرده بودند و به این واژه ها توجه کنید: انقلاب زنان. انقلاب صورتی/ سکوت و وقت کشی آمریکایی ها و اروپایی ها در موضوع برجام/ بیانیه تند فضای آژانس انرژی اتمی بر علیه ایران و... تا این ادعا را خود لمس و درک کنید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها