کد خبر: ۵۱۵۰۴۹
زمان انتشار: ۰۹:۱۱     ۱۴ مهر ۱۴۰۱
خان‌محمدی:
پیشکوست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید دیدار این تیم برابر سپاهان حساسیت خاص خودش را دارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، حسن خان‌محمدی درباره شرایط پرسپولیس پیش از دیدار برابر سپاهان اظهار کرد: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در این فصل بازی‌های خوبی انجام داده و نشان داده که یکی از مدعیان قهرمانی است. مطمئنا این تیم برابر سپاهان هم برای برد وارد زمین می‌شود چون یکی از رقبای پرسپولیس در صدر جدول سپاهان است.

وی درباره شکست این تیم برابر  تراکتور هم گفت: قبول دارم که در این بازی، شاهد عملکرد خوبی از پرسپولیس نبودیم. تیم آن شادابی خود را نداشت. این موضوع شاید به خاطر این بود که ملی‌پوشان پرسپولیس به تازگی از اردوی تیم ملی برگشته بودند و شاید کمی خسته بودند. به هرحال در دیدار برابر تراکتور، پرسپولیس بازی خوبی انجام نداد.

او در ادامه گفت: تراکتور به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود. این تیم می‌دانست پرسپولیس رو به جلو بازی می‌کند و همین خاطر برای ضعف‌های پرسپولیس در خط دفاع برنامه‌ریزی کرده بود. روی چند صحنه هم از سمت راست و هم چپ تراکتور حملاتی را روی دروازه پرسپولیس طراحی کرد.

خان‌محمدی در ادامه درباره اینکه آیا لوکادیا می‌تواند به تنهایی در خط حمله پرسپولیس کار کند هم گفت: گل‌محمدی علاقه دارد تیمش با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کند. در این  سیستم با توجه به تراکم نفرات، تیم عملکرد بهتری در کارهای دفاعی دارد. با این حال  وقتی تک مهاجم در زمین حضور دارد، بازیکنان کناری که باید در حمله  به او اضافه بشوند. لوکادیا بازیکن بسیار خوبی است که دروازه‌ را خوبی می‌شناسد و از فرصت‌ها به خوبی استفاده می‌کند اما  به  هرحال باید بازیکنان کناری هم اضافه  شوند تا تیم در حمله  با تعداد نفرات بیشتر کار کند.

وی درباره اینکه  آیا مهدی عبدی هم ‌می‌تواند در خط حمله به پرسپولیس کمک کند هم گفت: سیستمی‌ که آقای گل‌محمدی بازی می‌کند، تک مهاجم است. اگر  قرار باید عبدی بازی کند باید یکی از نفرات کناری باشد اما او یک مهاجم نوک است.

او درباره حواشی دیدار پرسپولیس و سپاهان  هم گفت: این دیدار همیشه حواشی خاص خودش را دارد. هواداران دو تیم برای هم کری می‌خوانند و این بازی برایشان حساسیت خاصی دارد. بازی پرسپولیس و سپاهان آنقدر حساس است که  فکر می‌کنم بعد از داربی تهران مهم‌ترین بازی لیگ محسوب می‌شود. البته این بازی نسبت به داربی تفاوت‌هایی دارد. در داربی دو تیم از ترس باخت طوری بازی می‌کنند که بازی معمولا مساوی می‌شود اما در این دیدار هر دو تیم برای برد وارد زمین می‌شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها