کد خبر: ۵۱۵۳۶۸
زمان انتشار: ۱۰:۰۳     ۱۹ مهر ۱۴۰۱
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا تا پایان سال جاری تا سقف یک میلیارد دلار خودروی خارجی وارد خواهد شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایسنا، مصطفی طاهری درباره آخرین وضعیت قانون واردات خودرو، بیان کرد: مجلس وظیفه قانون گذاری در این حوزه را بر عهده داشت که گام لازم نیز برداشته و واردات خودرو تصویب شد، در حوزه اجرای قانون مجلس اختیاری ندارد، اما مجلس وظیفه نظارت بر اجرای قانون را بر عهده دارد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه اظهار کرد: طبق اطلاعات رسیده، دولت آئین نامه اجرای واردات خودرو را نوشته است که ابتدا گفتند تا انتهای شهریور و سپس گفتند تا مهرماه واردات خودرو انجام خواهد شد. در خصوص انتقاداتی که به آئین نامه واردات خودرو وارد است هیات تطبیق در حال بررسی است و مغایرت های موجود در آئین نامه با مصوبه مجلس جهت اصلاح قطعا اعلام خواهد شد.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آنچه مسلم است حتما تا پایان امسال تا سقف یک میلیارد دلار واردات خودرو انجام خواهد شد، گفت: قطعا مجلس پیگیری های لازم را برای این امر انجام می دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۲ - ۱۹ مهر ۱۴۰۱
۰
۰
انحصار؟ انحصار ! انحصار#
چه زمانی گروگان صنعت غیرملی خودرو سازی در ایران آزاد خواد شد؟
تا چه زمانی باید برای خودرو بی کیفیت مونتاژی داخلی 200 میلیون تومان پرداخت کرد؟ جان آدمها برایتان اهمیت ندارد؟ پول زحمت کشی مردم برایتان اهمیت ندارد؟ ...
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها